Get Adobe Flash player

Spalio 6 dieną Lizdeikos gimnazijos aikštelėje vyko jau tradiciniu tapęs mažojo futbolo 5x5 turnyras. Jame dalyvavo dvi Lizdeikos, Vaižganto ir Šeduvos gimnazijų komandos. Varžybos vyko ratų sistema. Pirmi susitiko Lizdeikos 1-os ir Vaižganto gimnazijų futbolininkai. Varžybų pradžia buvo sėkmingesnė vaižgantiškiams, jie sugebėjo pelnyti du įvarčius, kol mūsiškiams pavyko pelnyti atsakomąjį įvartį. Bet atsiradusi intriga truko neilgai. Vaižganto komanda laimėjo rezultatu 4:2. Antras rungtynes žaidė Šeduvos ir Lizdeikos 2 – oji komandos. Nesulaukę didesnio pasipriešinimo 7:1 pergale džiaugėsi lizdeikiečiai.

Pats įdomiausias ir atkakliausias susitikimas vyko tarp Vaižganto ir Lizdeikos antrosios komandos. Po įtemtos kovos pergalę rezultatu 2:1 iškovojo Vaižganto gimnazijos futbolininkai. Sužaidus visus susitikimus paaiškėjo, kad įveikę visus varžovus, nugalėtojais tapo Vaižganto gimnazijos futbolininkai. Antri liko Lizdeikos 1 – oji, treti Lizdeikos 2 – oji komanda.

Komandos, iškovojusios prizines vietas, buvo apdovanotos diplomais ir saldžiaisiais prizais. Vykusi atkakli kova parodė, kad gimnazijoje futbolas tampa vis populiaresnis. Ir tikimės, jog ir kitais metais gimnazistai taip pat noriai dalyvaus futbolo turnyre.

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien2728
mod_vvisit_counterVakar1305
mod_vvisit_counterŠią savaitę2728
mod_vvisit_counterŠį mėnesį20614