Get Adobe Flash player

Balandžio 24 - 25 dienomis Trakuose  vyko baigiamasis Tarptautinio mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“, trečiasis, baigiamasis etapas. Iš viso renginyje dalyvavo 38 komandos, kiekviena sudaryta iš 5 mokinių, mokytojo ir sveikatos priežiūros specialisto, dirbančio mokykloje. Komandos turėjo parengti 3 - 5 minučių prisistatymą, pristatyti mokyklos veiklą sveikatingumo srityje, dalyvauti estafetėse, atsakyti į testo klausimus apie sveiką gyvenseną, atlikti praktines užduotis žmogaus saugos klausimais. Atskira rungtis buvo skirta komandų kapitonams, kurie galėjo laimėti papildomų taškų savo komandai. Pasirodymus vertino pedagogų ir medikų komisija.

9 - 11 klasių mokinių grupėjė varžėsi septynios komandos. Lizdeikiečiai: mokytoja Lionė Semeniukienė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Nadiežda Rakauskienė su penkiais mokiniais - Urte Andriušaityte, Eimantu Razmu, Julija Sabulyte, Dovile Skripkauskaite, Domantu Skripkausku - turėjo pademonstruoti savo žinias sveikatos ugdymo srityje, atlikti praktines užduotis. Tam prireikė nemažai sumanumo ir žinių bei greitos orientacijos. Didelį vaidmenį suvaidino nusiteikimas nugalėti.

Sėkmės deivė Fortūna buvo palanki  Lizdeikos gimnazijos komandai - Tarptautinėse varžybose užėmė pirmąją vietą.

 

 Radviliškio Lizdeikos gimnazijos informacija


Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Mukis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien14
mod_vvisit_counterVakar0
mod_vvisit_counterŠią savaitę14
mod_vvisit_counterŠį mėnesį14