Get Adobe Flash player

Kaip ir praėjusį pavasarį, sužydėjus tulpėms, Pelėddvaryje imtasi ruoštis šventei. Dirbtuvėse plušėjo staliai,  ruošdami įvairius malonius buities reikmenis. Dvaro tarnaitės kepė pyragus, plykė arbatas svečiams pavaišinti.  Dvaro panelės susirado savo siuvinius, kad galėtų pasipuikuoti prieš apsilankiusius dvare. Net senoji ponia atidarė savo turtų skrynias su įvairių raštų kojinėmis ir riešinėmis, dailiomis lino kepuraitėmis. Ponia su ponaičiu ta proga naujus rūbus įsigijo. Juk tiek svečių žada suvažiuoti! Dvaro muzikantai nusiteikė, kad visą dieną dvare skambės jų atliekama įvairaus žanro muzika, tad net užklupęs lietus jų nenutildė.  Kitame pakraštyje šokėjai sukosi valso ritmu. Dvaro krautuvėje plušėjo net trys pardavėjos.

Šiais metais kaip niekada išsiperėjo didžiulė vada pelėdžiukų ( pirmokės ir antrokės gimnazistės pasistengė), tad senoji pelėda, pasitelkusi į pagalbą vaidilutes, kvietė apžiūrėti josios vaikaičių.  Užsukę į svečius stebėjosi pelėdžiukų gražumu ir įvairumu. Kaip ir praėjusiais metais Žynys siūlė apsilankiusiems išmintingos pelėdos kiaušinį susirasti.

Deja, įkyriai dulksnojantis lietus išbaidė svečius, o ir Pelėddvario gyventojams nuotaikos nekėlė. Tikėkimės, jog kitas pavasaris bus saulėtesnis, lietaus debesys išlis prieš šventę ir dar ryškesnės  prasiskleis tulpės.

Dvaro šurmulyje pabuvojusi G. Dauneckytė

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
PRANCŪZŲ INSTITUTAS
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien241
mod_vvisit_counterVakar1588
mod_vvisit_counterŠią savaitę3633
mod_vvisit_counterŠį mėnesį25138