Get Adobe Flash player

Spalio 2 dieną miesto centriniame stadione vyko švediškos estafetės, skirtos Tarptautinei mokytojų dienai paminėti, varžybos, kuriose savo jėgas galėjo išbandyti sportininkai iš visų rajono mokyklų. Varžybos vyko 6-7,8-9 ir 10-12 klasių grupėse. Šiemet Lizdeikos gimnazijai atstovavo penkios komandos. Pirmieji startavo 1 gimnazijos klasių bėgikai. Nuo pirmo etapo išsiveržę į priekį, vaikinai sugebėjo išlaikyti lyderių poziciją ir užtikrintai nugalėjo, iškovodami aukso medalius. Nugalėtojų komandoje bėgo

Sutkevičius Arnas, Bložė Justas, Veliulis Rimgaudas, Mockus Osvaldas. Merginoms sekėsi šiek tiek prasčiau. Jos po atkaklios kovos sugebėjo aplenkti penkias komandas ir iškovojo garbingą antrąją vietą. Merginų komandoje bėgo: Petrauskaitė Aistė, Morkytė Greta, Kvasaitė Monika ir Staškūnaitė Živilė. Vyriausiųjų grupėje Lizdeikos gimnazijos garbę gynė net dvi vaikinų ir viena merginų komandos. Čia mūsiškiai iškovojo pirmąją ir antrąją vietą. Nugalėtojomis tapo ir aukso medalius iškovojo Stašauskaitė Vimantė, Lukošaitytė Gretė, Zagurskaitė Fausta, Eringytė Goda. Jos pirmavo nuo pirmo etapo ir užtikrintai nugalėjo visas varžoves. Sidabro  medalius iškovojo Bardauskas Modestas, Liorentas Matas, Normantas Arminas ir Nefas Armandas.

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais.