Get Adobe Flash player

Bėgantis laikas nugludina žmogaus prisiminimus apie išdykėlę vaikystę, tikruosius draugus ir nerūpestingą laiką, praleistą mokykloje. Mokslai, šeima, vaikų auginimas, problemos darbe – visa tai užgula nuolat skubantį žmogų, kuriam mokyklos laikų prisiminimai tampa tolimi ir nebesvarbūs. Ir taip trisdešimt metų pralekia akimirksniu.


Pilką lapkričio šeštadienio popietę Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje įvyko V.Valsiūnienės vidurinės mokyklos 1984 metų 51 laidos   11A klasės susitikimas. Niūrius debesis  nuskaidrino puiki susirinkusiųjų nuotaika. Kaip kitaip – nes į jubiliejinį susitikimą po 30 metų iš įvairiausių Lietuvos kampelių sugūžėjo net 24 buvę mokiniai. Pasikeitusioje mokykloje juos pasitiko pasiruošusios gidės- Lizdeikos gimnazijos 2A klasės mokinės Guoda Kačinskaitė, Kamilija Šiurnaitė, kurios žaismingai ir įdomiai pristatė įdomiausius kabinetus, muziejų, supažindino su moksleivių gyvenimu,  papasakojo apie mėgstamiausius  gimnazistų kampelius mokykloje. Moksleivės, paruoštos lietuvių kalbos mokytojos A.Panovos, nuosekliai vedė svečius koridoriais nuo pirmojo iki trečiojo aukšto, pakviesdamos pasidairyti po įdomiausias klases. Pamoka buvusios auklėtojos, Šviesios atminties istorijos mokytojos Birutės Radzevičienės kabinete. Direktoriaus pavaduotoja Ina Bajarauskaitė, papasakojusi apie šių dienų gimnazijos  gyvenimą, džiaugsmus ir rūpesčius, stebėjosi buvusių mokinių nuoširdžiomis emocijomis, vaikišku džiaugsmu vėl atsidūrus mokyklos suole. Smagūs prabėgusių dienų prisiminimai, senasis 11A klasės žurnalas, atneštas iš archyvo, nuotraukos, kuriose sustingę nerūpestingi, bet tokie laimingi veidai – visa tai dar labiau paskatino branginti bėgantį laiką. Pamoka baigėsi, žaismingame pelėdų kampelyje, įsikūrusiame prie aktų salės,   apsigyvens dar vienas pelėdžiukas – Lizdeikos gimnazijos mokslo ir žinių simbolis.  Tai buvusios 11A klasės  mokinių dovana, skirta gimnazijos muziejui. 

Po susitikimo Lizdeikos gimnazijoje moksleiviai, aplankę mirusių mokytojų ir bendraklasio kapus,  susirinko šventinei vakarienei, kuri tęsėsi iki paryčių. Taigi, tikri  klasės draugai ir po 30 metų išliko tikrais draugais. 


 Laima Verbickienė

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien60
mod_vvisit_counterVakar735
mod_vvisit_counterŠią savaitę1506
mod_vvisit_counterŠį mėnesį18386