Get Adobe Flash player

Lietuvoje organizuojami renginiai Europos paveldo dienai paminėti. Šių metų tema - ,,XX a. pradžios skonis“. Lizdeikos gimnazijos bendruomenė nutarė  netradiciškai pažvelgti į mūsų paveldą. Grupelė pedagogų–  O. ir E. Kabliai, J. Kvedarienė, N. Vilbikas,  L. Indilienė, G. Urbonienė,  I. Andrušaitienė , A. Šmukštienė , L. Semeniukienė,  I. Bajarauskaitė, L. Verbickienė ir G. Dauneckytė, pasipuošę tautiniais rūbais, išsiruošė pakeliauti po Radviliškį ,,traukiniu“, t.y. aplankyti tas miesto vietas, kuriose atsispindi mūsų miesto simbolis – traukinys.

Mokytojus įamžino trečiokės gimnazistės Rebeka Tomkevičiūtė ir Martyna Jurkšaitė.   Minint Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną, gimnazijoje surengta fotografijų paroda.

Iš visų įamžintų akimirkų atrinkta 30 fotonuotraukų. Vienose nuotraukose atsispindi Radviliškio miesto istorija ir miesto simbolis – traukinys. Kitose akcentuojamos mūsų tautos tradicijos, tautinis paveldas.

Ateities planuose  - išleisti nuotraukų albumą, kuriame skaitytojas galės rasti medžiagos apie mūsų miesto žymius objektus, taip pat apie lietuvių paveldą. Galbūt atsiras verslininkų ar   kokia organizacija, kuriems svarbu išsaugoti tai, kas dar išlikę, kuo galime didžiuotis savo mieste.

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien107
mod_vvisit_counterVakar506
mod_vvisit_counterŠią savaitę3715
mod_vvisit_counterŠį mėnesį16365