Get Adobe Flash player

Lizdeikos gimnazijos 2 klasių mokiniai kovo mėnesį lankėsi Radviliškio rajono policijos komisariate ir susitiko su  Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio vyriausiais specialistais Aivaru Kardašiumi ir  Lina Laužadienė, kurie supažindino gimnazistus su komisariato struktūra, aptarnaujama teritorija, policininko darbo specifika. Radviliškio rajono policijos komisariato misija - užtikrinti saugią aplinką, saugoti ir gerbti asmens teises ir laisves, kartu su kitomis institucijomis ir visuomeninėmis organizacijomis įgyvendinti veiksmingą nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų prevenciją, atskleisti bei ištirti padarytas nusikalstamas veikas, prižiūrėti saugų eismą bei teikti kitą neatidėliotiną pagalbą asmenims.

Susitikimo metu mokiniai peržiūrėjo dokumentinį filmą apie policininkų veiklą Lietuvoje, o pareigūnai komentavo matomus vaizdus, pateikė daugiau informacijos ir realių pavyzdžių. Be to, mokiniai turėjo galimybę apsivilkti riaušėms malšinti skirtą policininko uniformą (neperšaunamą liemenę ir šalmą), palaikyti skydą ir šaunamąjį ginklą. Vėliau stebėjo policininkų, matančių  kompiuterio ekrane įvykius mieste, darbą, lankėsi areštinėje (jose nebuvo nė vieno sulaikyto asmens) ir garažuose, apžiūrėjo policijos kelių patrulių  ir  konvojaus automobilius. Susitikimas buvo informatyvus ir profesionalus, mokiniai galėjo įvertinti policininko darbo privalumus ir trūkumus, sužinojo, kur galima įgyti policininko specialybę ir kokių duomenų reikia, norintiems dirbti šioje srityje. Manau, kad tokie susitikimai su policijos pareigūnais ne tik šviečia jaunimą, bet ir formuoja jų požiūrį ir teigiamas elgesio nuostatas.

 

Klasės auklėtoja Sandra Karenauskienė

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien67
mod_vvisit_counterVakar735
mod_vvisit_counterŠią savaitę1513
mod_vvisit_counterŠį mėnesį18393