Get Adobe Flash player

Mūsų gimnazijoje jau trečią kartą šiais mokslo metais anglų kalbos mokytojos metodininkės Rasos Remeikienės iniciatyva vyko netradicinė anglų kalbos pamoka. Balandžio 22d. gimnazijos trečiųjų klasių mokiniai dalyvavo susitikime su Šiaulių universiteto, humanitarinių mokslų fakulteto, užsienio katedros anglų kalbos dėstytoja Jūrate Žukauskiene bei jos studentais, atvykusiais iš kitų šalių. Pagal Erasmus programą jie atvyko iš Japonijos, Čekijos, Gruzijos ir Kolumbijos. Visų pirma, gimnazistai supažindino svečius su Lietuvos istorija, tradiciniais patiekalais, lankytinomis vietomis. Jau net trečią kartą mūsų gimnazijoje apsilankęs japonas Jungo paliko didelį įspūdį, papasakodamas apie visiškai skirtingą gyvenimo būdą jo šalyje. Merginos iš Čekijos parodė nuostabias bažnyčias bei supažindino su šalies kultūra. Mus taip pat sužavėjo gruzinų šokiai ir Kolumbijos gamtos vaizdai. Susitikimas praėjo sklandžiai, mokiniai susidomėję klausėsi pasakojimų anglų kalba. Studentai bendravo šiltai ir mielai atsakė į užduodamus klausymus. Tikimės, kad šis susitikimas nebuvo paskutinis!

3g klasės mokinės Rugilė Verpetinskaitė ir Brigita Zevakinaitė

Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Mukis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien13
mod_vvisit_counterVakar0
mod_vvisit_counterŠią savaitę13
mod_vvisit_counterŠį mėnesį13