Get Adobe Flash player

Balandžio 28 dieną Eibariškių parke vyko mokinių olimpinio festivalio kroso estafečių varžybos, kuriose varžytis galėjo sportininkai iš visų rajono mokyklų. Varžybos vyko 5-6, 7-8, 9-10 klasių ir mokyklų rinktinių grupėse. Šiemet Lizdeikos gimnazijai atstovavo, kaip ir praėjusiais mokslo metais, dvi komandos. Pirmieji startavo 1-2 gimnazijos klasių bėgikai. Šioje grupėje varžėsi tik dvi komandos. Lizdeikiečiai nuo pirmojo etapo išsiveržė į priekį ir finišavo pirmi, nepalikdami jokių vilčių priešininkams. Nugalėtojų komandoje bėgo Greta Morkytė, Monika Kvasaitė, Toma Visockytė, Agnė Gališanskaitė, Domantas Burneika, Justinas Liačas, Arnas Mickus, Arnas Sutkevičius ir Žanas Žerzdevas.

Nors rinktinių grupėje varžėsi tik trys komandos, bet tai nė kiek nesumenkino varžybų. Tradiciškai dėl pirmosios vietos varžėsi dvi pagrindinės konkurentės – Lizdeikos ir Šeduvos gimnazijų bėgikų komandos. Tad visi laukė atkaklios kovos, kuri turėjo išaiškinti, kas taps nugalėtojais ir atstovaus rajonui finalinėse varžybose. Bet taip lauktos atkaklios kovos neteko išvysti. Jau nuo pirmo etapo mūsų komanda išsiveržė į priekį ir, nepalikdama jokių šansų kitoms komandoms, užtikrintai laimėjo varžybas.  Tuo pačiu iškovojo teisę atstovauti rajonui Kėdainiuose vyksiančiose finalinėse varžybose. Nugalėtojų komandoje bėgo Vilmantė Stašauskaitė, Rugilė Petrauskaitė, Kristina Semeniukaitė, Gretė Lukošaitytė, Modestas Bardauskas, Mantas Martyšovas, Mantas ir Tadas Liorentai. Tad norime palinkėti jiems sėkmingų startų Kėdainiuose.

Kūno kultūros mokytoja Nijolė Andrušaitytė.

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
AR APTARIATE MOKYMO(SI) REZULTATUS SU TĖVAIS?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien311
mod_vvisit_counterVakar697
mod_vvisit_counterŠią savaitę3262
mod_vvisit_counterŠį mėnesį15335