Get Adobe Flash player

Siekdami, kad kuo daugiau merginų įsitrauktų į sportinę veiklą, šiemet pirmą kartą Lizdeikos gimnazijoje vyko tinklinio turnyras gimnazistėms. Jame dalyvavo komandos, sudarytos iš skirtingų klasių merginų ir vieno vaikino. Nors dalyvavo tik trys komandos, bet visuose susitikimuose vyko atkakli kova ir visuose prireikė trečio seto. Po atkaklios kovos nugalėjo „Šauniausių“ komanda, kurioje žaidė Gretė Lukošaitytė, Goda Eringytė, Akvilė Žygaitė, Ieva Jociūtė, Agnė Gališanskaitė, Arnas Kaltauskas. Antra liko „Dyvos ir Gedas“ komanda, kurios garbę gynė Aistė Štankelytė, Ingrida Daukšaitė, Donata Virbukaitė, Akvilė Buitkutė, Lukrecija Jurgulytė, Gedas Kvedaras ir Domantas Skripkauskas. Trečia buvo „MAKRO“ komanda: Evelina Plukaitė, Greta Bžuzauskaitė, Ieva Nakutytė, Ugnė Adomaitytė, Samanta Maceikaitė, Ernesta Normantaitė ir Rokas Šopis.

Nesvarbu, kokia iškovota vieta, svarbu, gera nuotaika ir geras žaidimas. Merginos džiaugėsi turnyru ir tikisi kitais metais tokių atkaklių varžybų ir daugiau varžovių.

Kūno kultūros mokytoja N. Andrušaitytė. 

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
AR APTARIATE MOKYMO(SI) REZULTATUS SU TĖVAIS?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien130
mod_vvisit_counterVakar442
mod_vvisit_counterŠią savaitę130
mod_vvisit_counterŠį mėnesį8590