Get Adobe Flash player

Šių metų gegužės 22 dieną Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje Lizdeikos gimnazijos  grupelė mokinių ir mokytojų dalyvavo respublikiniame avangardinio meno festivalyje „Aš kitoks“. Šiais metais net dvi mūsų mokyklos kolekcijos konkuravo su kitomis iš visos respublikos   atvykusiomis  25 kolekcijomis, kurios  buvo suskirstytos į  tris skirtingas  kategorijas.

Kategorijoje „Avangardinės kolekcijos – mini spektaklis“ debiutavo mūsų gimnazijos mokytojos Olesės Kablienės kolekcija „Nuo balto lapo“, kuri laimėjo pirmąją vietą. Teatrališkumo ir avangardinio meno pritaikymo originalumas neliko nepastebėtas komisijos narių ir žiūrovų. Paklausta apie kolekcijos sukūrimą mokytoja Olesia atsakė: „Visas mintis ir pasirodymo viziją buvau sugalvojusi jau rudenį. Aptarėme tą idėją su mergaitėmis, kurios dalyvavo  avangardo būrelyje, joms patiko, todėl mokinės piešė eskizus, kuriuos koregavome, jungėme į kolekciją, turėdamos aiškią koncepciją. Medžiagas kirpome kartu, kiekviena siuvo savarankiškai namuose.  Norėčiau pasidžiaugti mokinių noru ir puikiais darbo rezultatais. Manau, kurti šią kolekciją visoms buvo  įdomu ir naudinga. Džiaugiamės ir kitų mokytojų pagalba:  pavasarį repetuoti padėjo režisierė Rasa Atkočiūnienė, o muziką parinko ir pritaikė muzikos mokytojas Egidijus Kablys. Štai toks, galima sakyti, ir yra komandinio darbo rezultatas. Nuo pat pradžių buvo aišku, kad tai bus vaidinimas, o pavadinime ir visoje idėjoje slėpėsi mintis- ,,Nuo balto lapo“.  Tai pirmas, bet manau, ne paskutinis Lizdeikos gimnazijos kolektyvo darbas.“

Kita kolekcija, kuriai vadovavo  3B klasės mokinys Faustas Norvaiša ir  jungtinė įvairių klasių merginų grupelė, -   „Apleistas miestas“ . Ši kolekcija  kategorijoje „Gatvės mados“ laimėjo nominaciją „Už netradicinių medžiagų panaudojimą“. Autorius teigia, kad  „ samanos, tinklo ir gipso medžiagos gali pavirsti apranga, gal net apleistu miestu, kuris, apaugęs žolėmis ir tinklo tvoromis, atgyja ir pradeda diktuoti gatvės madas.“ Faustas   džiaugiasi savo komandos nuoširdžiu darbu ir puikiu laimėjimu, dėkoja mokytojai Olesiai Kablienei už palaikymą, o savo kolekcijos darbo grupei už atsakingumą ir pareigingumą.

Sveikiname laimėtojus ir  dėkojame šventės  organizatoriams už progą dalyvauti konkurse. Iki pasimatymo kitais metais.

 


Faustas Norvaiša 3B

 

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
PRANCŪZŲ INSTITUTAS
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien180
mod_vvisit_counterVakar1588
mod_vvisit_counterŠią savaitę3572
mod_vvisit_counterŠį mėnesį25077