Get Adobe Flash player

Gimnazistų krikštynos – prasminga lizdeikiečių tradicija. Šią tradiciją perėmė suaugusiųjų klasių mokiniai ir jau antrus metus rengia naujokų krikštynas.  Šių mokslo metų naujokų krikštynų iniciatorė – suaugusiųjų klasių mokinių auklėtoja Sonata Vaitiekūnė bei suaugusiųjų klasės dvyliktokai.

Rugsėjo 10 dienos vakarą spinduliuodami gera nuotaika  suaugusiųjų klasių naujokai susirinko auklėtojos kabinete, čia juos pasitiko dvyliktokai, Lizdeikos gimnazijos simbolis žynys Lizdeika ir vaidilutė. Pirmiausia mokiniai turėjo išmokti, o išmokę sugiedoti gimnazijos himną, vėliau žynys Lizdeika ir jo pagalbininkė vaidilutė patikrino naujokų žinias apie gimnazijos istoriją. Už teisingus atsakymus į pateiktus klausimus mokiniai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis.

Atlikę užduotis mokiniai susipažino su mokyklos aplinka. Trečiojo gimnazijos aukšto fojė įrengtame simbolinių pelėdžiukų stende mokiniai skaičiavo, kiek jų ten iš viso patupdyta. Po to skanduodami priesaiką ir plasnodami rankomis tarsi pelėdos, naujokai skubėjo į gimnazijos muziejų. Čia, bučiuodami simbolinį žinių raktą, kurį VI suaugusiųjų laida paliko kaip dovaną mokyklai, simboliškai prisiekė būti gerais mokiniais.

Taip pat mokiniai susipažino su gimnazijos direktoriumi J. Varkulevičiumi ir pavaduotoja I. Bajarauskaite bei prižadėjo mokytis ir nepralesti pamokų. Direktorius ir pavaduotoja palinkėjo visiems sėkmės ir ištvermės siekiant savo tikslų. Atsidėkodami naujokai jiems įteikė dovanėles.

Susipažinę su gimnazija suaugusieji, lydimi žynio Lizdeikos bei vaidilutės, grįžo į klasę. Čia jų laukė auklėtojos paruošta staigmena – išminties eliksyras ir skanėstai, paragavę jų mokiniai suprato, ką reiškia posakis „Mokslo šaknys karčios, o vaisiai saldūs“. Taip pat jie davė pažadą savo auklėtojai niekada prie mokyklos nelaikyti rankoje smilkstančios cigaretės, kuo geriau mokytis, nesimuliuoti ir lankyti pamokas, nenervinti auklėtojos ir mokytojų, juos mylėti bei gerbti. Visi džiaugėsi nuotaikingomis ir įsimintinomis krikštynomis – puikiu renginiu, sujungiančiu besimokančius į bendrą ir draugišką kolektyvą.

Lietuvių k. mokytoja G. Abromikienė

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien809
mod_vvisit_counterVakar1191
mod_vvisit_counterŠią savaitę8196
mod_vvisit_counterŠį mėnesį5829