Get Adobe Flash player

Rasa Dagienė 2011-10-24

Mieli mūsų nuostabios bendruomenės nariai: mokiniai, tėveliai, mokytojai. Trumpas mūsų draugystės laikas. Dažnai jis siekia tik ketverius, o būna ir dvejus metus. Prasilenkiame mokyklos koridoriuose dažnai nespėję vienas kitam net šyptelėti. O žodis? Gali būti, kad taip ir nerasime laiko juo nustebinti vienas kito.

Kviečiame visus siųsti savo pamąstymus apie nuostabią kasdienybę ir ne tik. Apie tai, kas priverčia mus ryte keltis iš lovos ir skrieti link mokyklos ar darbo. Apie tai, ko nepamatysi įjungęs televizorių ar atsivertęs laikraštį. Laikui bėgant suprasime, kiek daug bendrų dalykų mus vienija ir stebina. Įsitikinsime, kad išlikti šiuo pakankamai sunkiu laiku galime tik padėdami vieni kitiems gražiu žodžiu. Tegul tai tampa mūsų gimnazijos puslapio savaitės ar dienos mintimi. Siųskit pastebėjimus adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Gali būti, kad mums gerai pažįstamas draugas ar mažai pažįstamas mokytojas virtualiai išties mums ne tik pagalbos ranką, bet ir pakreips pasirinktą mąstymo kelią kita linkme.

 


 

Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien823
mod_vvisit_counterVakar1494
mod_vvisit_counterŠią savaitę5443
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17327