Get Adobe Flash player

Šiemet Lizdeikiečio dieną 3C ir 3D klasės mokiniai skyrė profesiniam orientavimui – dalyvavo renginyje ,,Pasimatuok ugniagesio-gelbėtojo profesiją“.  Pirmiausia išklausėme Radviliškio priešgaisrinės gelbėjimo  tarnybos vyresniojo inspektoriaus Donato Stakvilevičiaus paskaitos apie ugnies tramdymą, ugniagesių- gelbėtojų specialybės specifiką, galimybes įgyti šią specialybę. Komentuodamas nuotraukose ir vaizdo medžiagoje užfiksuotus gaisro vaizdus, gelbėtojų darbą ir gaisro pasekmes, inspektorius patarė, kaip gelbėtis pačiam ir padėti kitiems.

Po to lankėmės Radviliškio rajono priešgaisrinės saugos tarnyboje, kur pamainos viršininkas vedė praktinius užsiėmimus. Apžiūrint ugniagesių-gelbėtojų specialiomis žirklėmis supjaustytą automobilį, pasigirdo sirena ir pranešimas apie mieste degantį automobilį. Du gelbėtojų ekipažai akimirksniu išvyko į įvykio vietą. Mes likome apžiūrėti garažuose esančios technikos, išsiaiškinome kopėčių ilgį, automobiliuose esančių vandens saugyklų talpą. Grįžę ekipažai pademonstravo visą įrangą, leido patiems išbandyti kai kuriuos prietaisus, pasimatuoti ugniagesio aprangą, įlipti į gaisrinės automobilį. Taigi dar kartą apmąstėme, koks sunkus ir pavojingas ugniagesio-gelbėtojo darbas, bet prasmingas ir reikalingas visuomenei.

Sandra Karenauskienė


EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
AR APTARIATE MOKYMO(SI) REZULTATUS SU TĖVAIS?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien236
mod_vvisit_counterVakar963
mod_vvisit_counterŠią savaitę4159
mod_vvisit_counterŠį mėnesį12619