Get Adobe Flash player

Spalio 10 dieną Klaipėdoje vyko tarptautinės bėgimo varžybos ,,Gintarinė jūrmylė”, kuriose dalyvavo apie 800 įvairaus amžiaus bėgikų, tarp kurių  keturi  iš mūsų gimnazijos.  Į 15-ąjį kartą vykusį renginį atvyko sportininkai ne iš tik Lietuvos, bet ir Latvijos, Lenkijos, Rusijos bei Ukrainos. ,,Gintarinė jūrmylė” - įdomus ir sudėtingas bėgimas, vykstantis netradicinėje vietoje. Sportininkai bėga vaizdingosios Smiltynės takais. Oras šįkart buvo nuostabus, tad lengvaatlečiai ne tik turėjo puikią galimybę stebėti bei dalyvauti idealiai organizuotose varžybose, pasisemti patirties, bet ir pasivaikščioti pajūriu, pasigrožėti nuostabia rudeniška gamta. Nors daugelis dalyvavo pirmą kartą, be apdovanojimų neliko. Vilmantė Stašauskaitė pateko į dvidešimtuką ir buvo apdovanota specialiai šioms varžyboms pagamintais sporiniais marškinėliais.

Puikiai sekėsi ir Rugilei Petrauskaitei, kuri atbėgo dvidešimt penkta iš 78 dalyvių. Tačiau nenusiminė ir tie, kurie apdovanojimų nepelnė. Visi džiaugėsi puikiu oru, skania kareiviška koše, karšta arbata ir puikiu reginiu. Už šią nuostabią kelionę norime padėkoti sporto centrui ir treneriui Vladui Novikovui, nes jis pakvietė mus vykti į Klaipėdą, ir tikimės, kad nepamirš mūsų ir kitais metais.

Kūno kultūros mokytoja. N. Andrušaitytė.

Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien533
mod_vvisit_counterVakar970
mod_vvisit_counterŠią savaitę533
mod_vvisit_counterŠį mėnesį11140