Get Adobe Flash player

Jolanta Kvedarienė 2011-11-07

Mokiniams atostogos, o mokytojai šurmuliuoja mokykloje. Taip prabėgo ir šios moksleivių atostogos: metodiniai, seminarai, pasitarimai ir kita pedagoginė, metodinė veikla. Lapkričio 2 d. visi gimnazijos pedagogai rinkosi aptarti artėjantį išorės vertinimą (auditą) paskaitoje, diskusijoje „Auditas – ko tikimės?“, kurį vedė išorės vertintoja, gimnazijos mokytoja Jolanta Kvedarienė.

Išorės vertinimo Lietuvoje istorija kol kas neilga, tačiau beveik visuose respublikos rajonuose jau įvertintos viena ar kelios mokyklos. Radviliškyje, Lizdeikiečiai pirmieji pareiškė norą 2012 m. pasikviesti išorės vertintojų komandą. Tikimasi, kad vertinimas nebus vien tik vertinimas, jis padės mokyklai tobulėti, siekti dar geresnių rezultatų.

Paskaitoje pristatytas pagrindinis vertinimo sėkmės kriterijus - ar jis padėjo šiai mokyklai pagerinti šiems vaikams teikiamas paslaugas? Diskusijose aptarta kokia pamoka yra gera, analizuota audito eiga, vertinamos sritys, vertintojų susitarimai ir kt. informacija.

Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje dirba puikūs, aukštą kvalifikaciją turintys pedagogai, mokosi motyvuoti ir aktyvūs mokiniai, energingi, darbštūs vadovai, atsakingas ūkinis personalas, dažnai į gimnaziją užsuka besidomintys mokyklos gyvenimu mokinių tėvai, kiti bendruomenės nariai. Tikimės, kad atvykus išorės vertintojų komandai būsime tokie kokie esame, parodysime, ko esame verti, juk Lizdeikos gimnazijos vardas garsus ne tik rajone, respublikoje, šis vardas garsinamas ir užsienyje.

Straipsnis Kaip vertinamas mokyklų veiklos kokybės išorinis vertinimas?

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien606
mod_vvisit_counterVakar711
mod_vvisit_counterŠią savaitę1317
mod_vvisit_counterŠį mėnesį18197