Get Adobe Flash player

Lapkričio 11 d. suaugusiųjų klasių mokiniai dalyvavo integruotoje pamokoje „Gamtinės ir žmogaus sukurtos ekosistemos“, kuri vyko kitoje edukacinėje aplinkoje- Joniškėlyje. Pamoką organizavo suaugusiųjų klasių auklėtoja ir matematikos mokytoja metodininikė Sonata Vaitiekūnė.

Mokiniai susipažino su gamtinėmis ir žmogaus sukurtomis ekosistemomis, atliko statistinį tyrimą, buvo ugdomas jų kūrybiškumas, skatinamas bendravimas ir bendradarbiavimas. Mokiniai dalyvavo ekskursijoje po Joniškėlį, klausėsi gido pasakojimo apie miestelio istoriją. Lankėsi Karpių dvare ir parke. Dalyvavo edukacinėje programoje „Tamsoje atgyja Karpių dvaro istorijos“.

Pusantros valandos trukmės ekskursijos metu mokiniai ir mokytojai turėjo unikalią galimybę prisiliesti prie nematomos, neapčiuopiamos keturių šimtų metų senumo Karpių giminės istorijos. Klaidžiodami po vakaro sutemose skendintį rūmų parką klausėsi siaubo kupinų istorijų, kuriose susipynė faktinė medžiaga su liaudies atmintyje išsaugotomis legendomis. Gūdus baudžiauninkų namas, kuriame caro kazokų suvaryti per choleros epidemiją žmonės buvo pasmerkti lėtai ir siaubingai mirčiai, iš Ispanijos atgabentos juodosios rožės, kurią savo gyvybės kaina nuo sniego apsaugojo oranžeriją prižiūrėjęs sodininkas, istorija, paslaptingoji medžių aikštė prancūziškoje parko dalyje, menanti dvaro ūkvedžio Pšibilskio nukankintų vaikų šiurpų klyksmą, – tai tik dalis pasakojimų, lydėjusių teatralizuotą ekskursiją po vieno iš seniausių ir gražiausių Lietuvos parkų teritoriją.

„Išgyvenę“ naktinį košmarą mokiniai ir mokytojai dvaro rūmų rūsyje prie žvakių šviesos vaišinosi ypatinga žolelių arbata ir  dalinosi patirtais įspūdžiais.

 

G. Abromikienė, lietuvių kalbos mokytoja

Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien332
mod_vvisit_counterVakar2188
mod_vvisit_counterŠią savaitę332
mod_vvisit_counterŠį mėnesį39088