Get Adobe Flash player

Tyrimais įrodyta, kad šiuolaikinė visuomenė yra mažai išprususi ekonominiais klausimais. Dabar visuomenė linkusi rizikuoti: žmonės ima nepagrįstas paskolas ir kreditus, negalėdami jų išmokėti. Ypač rizikingi yra greitieji kreditai. Norėdamos užkirsti kelią neapgalvotiems sprendimams, matematikos mokytojos Laimutė Indilienė ir Laima Duglas lapkričio 19 dieną trečiokams vedė pamoką „Paskolos. Greitieji kreditai“. Pamokoje dalyvavo svečiai: antstolė Rima Adomaitienė ir antstolio padėjėjas Tomas Adomaitis, kuris visai neseniai baigė mūsų gimnaziją. Svečiai papasakojo apie antstolio darbą.

Mokiniai skaičiavo, kiek turėtų grąžinti eurų, jei juos skolintųsi pasinaudodami greitųjų kreditų sąlygomis. Buvo paskaičiuota, kad paskola išaugtų iki trijų kartų. Antstolė papasakojo, kad skola lieka visai šeimai ir neribotam laikui. Todėl, baigus mokyklą, reikia atsispirti reklaminei pagundai imti paskolą pragyvenimui ir mokslui.

Tomas pasidalino įspūdžiais apie studijas, skatino atsakingai rinktis specialybę bei jai ruoštis iš anksto.

Laimutė Indilienė ir Laima Duglas

Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien373
mod_vvisit_counterVakar2188
mod_vvisit_counterŠią savaitę373
mod_vvisit_counterŠį mėnesį39129