Get Adobe Flash player

Radviliškio Lizdeikos gimnazijos 3A klasės mokiniai, paskatinti  lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Ritos Šimkuvienės, vykdė nedidelę akciją – rinko knygas Radviliškio ligoninės vaikų skyriaus ligoniukams. Sirgti niekam nemalonu, o pakliuvus į ligoninę prailgsta laikas, todėl knyga gali tapti ne vienam sergančiam tikru draugu.

Gruodžio 14-osios popietę 3A klasės mokiniai kartu su mokytoja, surinkę visą krepšį vaikams skirtų knygų, apsilankė Radviliškio ligoninėje ir visas jas įteikė vaikų skyriui. Skyriaus darbuotojai labai džiaugėsi, kad gimnazistai mielai atidavė nemažą dalį knygų, kurios tikrai praturtino „Žaidimų kambario“ lentynas. Po gimnazistų vizito mažieji ligoniukai tikrai turės didesnį knygų pasirinkimą.

Apsilankymo metu domėjomės ir skyriaus darbu, ir besigydančiais vaikais. Pasidžiaugėme, kad artėjant šventėms daug vaikų jau buvo išleista namo, besigydantiems palinkėjome kuo greičiau pasveikti, nepamiršti skaityti knygas, saugoti jas, kad ir kiti,  kuriems teks šiek tiek laiko praleisti ligoninėje, galėtų patirti skaitymo malonumą.

Grįždami diskutavome, ar rinktumėmės mediko profesiją, kodėl svarbu padėti kitiems, kada geriau jaučiamės, duodami ar gaudami. Visi supratome, kad gera būti geru.

 

Guoda Kačinskaitė, 3A kl.

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
AR APTARIATE MOKYMO(SI) REZULTATUS SU TĖVAIS?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien1006
mod_vvisit_counterVakar1255
mod_vvisit_counterŠią savaitę6142
mod_vvisit_counterŠį mėnesį7311