Get Adobe Flash player

Sausio 13-osios rytą Lizdeikos gimnazija pražydo neužmirštuolėmis – mokytojams ir mokiniams įsisegtas neužmirštuolės žiedą  priminė, kodėl jau 25 metus esame laisvi. Gimnazijos languose sužibo žvakių liepsnelės. Taip pagerbėme 1991 metų sausio 13-ąją dieną žuvusius Lietuvos laisvės gynėjus.

Antrame gimnazijos aukšte esantis didžiulis stendas mokinius pasitiko piešinių ekspozicija „Sausio 13 – oji mokinių piešiniuose“. Tai pirmų ir antrų klasių gimnazistų darbai. Šiuos piešinius jie piešė  per pilietinio ugdymo pamokas.

Pirmokai, antrokai ir trečiokai gimnazistai buvo pakviesti į netradicinę istorijos – pilietiškumo pamoką „Laisvės kaina“, kuri vyko aktų salėje. Šią pamoką vedė 2D kl. mokiniai. Eilėmis, dainomis ir šokiu buvo perteikti svarbiausi įvykiai Lietuvos istorijoje. Prisiminta, kad už savo laisvę ir nepriklausomybę lietuviai turėjo nuolat kovoti su daug stipresniais priešais.

25-ąjį kartą minint Laisvės gynėjų dieną, plevenant keturiolikos žvakelių liepsnelėms, ne vienas prisiminė bei apmąstė, kodėl mums svarbi Sausio 13-oji ir kokia ji buvo tąkart –1991 m. Nuotraukose užfiksuoti tų tragiškų įvykių kadrai priminė mokiniams pilietiškumo ir patriotiškumo svarbą.

Pamoką apibendrindamas gimnazijos direktorius J. Varkulevičius akcentavo, kad negalime pamiršti savo praeities, neturime leisti kitiems keisti ir perrašinėti mūsų istorijos. Geru mokymusi, įsisąmonintu pareigos ir atsakomybės jausmu, doru elgesiu kiekvienas prisidėsime prie savo krašto istorijos kūrimo,  papročių ir tradicijų puoselėjimo.

Istorijos mokytojos


EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
AR APTARIATE MOKYMO(SI) REZULTATUS SU TĖVAIS?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien949
mod_vvisit_counterVakar1255
mod_vvisit_counterŠią savaitę6085
mod_vvisit_counterŠį mėnesį7254