Get Adobe Flash player

Sausio 27 dieną gimnazijos treniruoklių salėje  vyko štangos spaudimo varžybos. Jose šiemet dalyvavo gausesnis stipruolių būrys: 18 vaikinų ir 4 merginos. Jau antrus metus šias varžybas organizuoja kūno kultūros mokytojai Robertas Škėma ir Justas Kvietelaitis.

Mokiniai buvo suskirstyti į grupes pagal svorio kategorijas. Gausiausios grupės buvo svoriuose iki 74 kg ir iki 83 kg. Tai buvo jėgos, ištvermės ir emocijų kova. Nors kai kuriose grupėse konkurencijos nebuvo, bet dalyviai pasiekė gerų rezultatų. Nugalėtojomis tapo savo svorių kategorijose merginų tarpe Justina Ūsaitė, išspaudusi 40kg, Jovita Kunsevičiūtė ( 42,5 kg), savo svorių grupėse tarp vaikinų geriausiais buvo Paulius Steponkevičius , išspaudęs štangą 70 kg, Martynas Valentinavičius ( 65kg), Gajus Šlenderis  ( 90kg), Simas Jankus ( 105kg) , Darius Šimanauskas ( 90kg). Nugalėtojai dalyvaus rajoninėse štangos spaudimo varžybose vasario 12 dieną.

Gimnazijoje pradėjus veikti treniruoklių salei, vis daugiau mokinių rūpinasi savo fizine sveikata, domisi kultūrizmu, jėgos pratimais, siekia būti gražūs ne tik siela, bet ir kūnu.

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
AR APTARIATE MOKYMO(SI) REZULTATUS SU TĖVAIS?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien1347
mod_vvisit_counterVakar1228
mod_vvisit_counterŠią savaitę5585
mod_vvisit_counterŠį mėnesį14959