Get Adobe Flash player

Kovo mėnesį visame pasaulyje vyksta Frankofonijos renginiai, skirti prancūzų kalbai, kultūrai bei  menui. Gražinos pagrindinės mokyklos  mokiniai, kurie mokosi prancūzų kalbos, dalyvavo mokyklinėje  viktorinoje ,,Ar pažįsti Prancūziją?“. Nugalėtojai ir aktyviausi dalyviai kovo 20 dieną dalyvavo tokioje pat viktorinoje Lizdeikos gimnazijoje. Susiskirstę į keturias grupes, kuriose buvo įvairaus amžiaus mokinių, nuo penktokų iki trečiokų gimnazistų, draugiškai pasitardami atliko užduotis raštu ir žodžiu. Aktyvūs ir smagiai nusiteikę mokiniai konkuravo tarpusavyje, stengėsi atsakyti į kuo daugiau klausimų ir jiems sekėsi. Prisiminti kai kuriuos pamirštus dalykus padėjo plakatai, knygos, filmukas apie Paryžiaus įžymybes. Vertinimo komisija, kurią sudarė Lizdeikos gimnazijos abiturientai, atsakymus vertino taškais. Vieni pirmavo, kiti stengėsi neatsilikti...Galutiniai rezultatai nedaug skyrėsi. Prancūzų kalbos mokytoja Loreta Brobaitienė paskelbė, kad nugalėjo draugystė ir jauniesiems frankofonams įteikė  suvenyrų. 

Viktorinos pabaigoje visi renginio dalyviai prancūziškai sudainavo populiarią dainą ,,Aux Champs – Elysées“ (Eliziejaus laukuose), mokiniai maloniai pabendravo ir pagilino savo žinias apie vieną labiausiai turistų lankomą Europos  šalį – Prancūziją.

                                                                                                                    Loreta Brobaitienė

Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien361
mod_vvisit_counterVakar988
mod_vvisit_counterŠią savaitę9664
mod_vvisit_counterŠį mėnesį48420