Get Adobe Flash player

2011 metų lapkričio 11 dieną, 13. 00 val. Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė skaitė paskaitą tema „Ar Lietuva gali būti saugi?“.

Paskaitos metu ministrė siekė atsakyti į klausimus:

 

 

    • Ko mus moko istorija?
    • Ar mes šiandien esame saugūs?
    • Ar dėl naujų grėsmių nebegresia senos grėsmės?
    • Kodėl esame NATO?

 

alt alt alt

Susitikime su vyriausiųjų klasių mokiniais ministrė bendravo betarpiškai, uždavė gausybę klausimų, o teisingai atsakiusiems įteikė dovanėles. Paskaitos „Ar Lietuva gali būti saugi?“ metu, ministrė priminė svarbiausius Lietuvos istorijos momentus, mūsų pergyventus ir laimėtus mūšius nuo Saulės mūšio laikų,  siekė atsakyti į klausimus: ko mus moko istorija, ar mes šiandien esame saugūs, ar dėl naujų grėsmių nebegresia sienos grėsmės, kodėl esame NATO? Antroje paskaitos dalyje, gausiai susirinkusiems gimnazistams ir mokytojams, krašto apsaugos ministrė pristatė krašto saugumo prioritetus ir problemas, svarstė su krašto gynyba susijusius aspektus, partizanų kovas, aptarė valstybės įstojimą į NATO ir Aljanso teikiamą naudą, dalijosi įspūdžiais iš vizitų Afganistane bei kvietė jaunus žmones dalyvauti baziniuose kariniuose mokymuose ir tapti savanoriais. Ragino jaunimą rinktis studijas Lietuvos karo akademijoje.

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien2763
mod_vvisit_counterVakar1305
mod_vvisit_counterŠią savaitę2763
mod_vvisit_counterŠį mėnesį20649