Get Adobe Flash player

Kovo 14-26 dienomis Radviliškyje vyko atviros rajono salės futbolo pirmenybės. Jose dalyvavo 8 rajono ir 2 Šiaulių komandos. Buvo sudaryti du pogrupiai, Lizdeikos komanda pateko į B pogrupį, kuriame gimnazistams teko žaisti penkerias rungtynes. Savo pogrupyje lizdeikiečiai buvo stipriausi - laimėjo pirmąją vietą.

Patekę į atkrintamąsias varžybas, lizdeikiečiai įveikė Pašušvio komandą, tačiau teko nusileisti labiau patyrusiai „ Kęsgvyčio“ ekipai. Gimnazijos futbolininkai pateko į mažąjį finalą ir dėl prizinės trečios vietos žaidė su „ Fasmos“ komanda. Rungtynės buvo sunkios, gerokai jaunesni mūsų mokiniai nenusileido „ Fasmos“ vyrams. Likus iki rungtynių pabaigos kelioms sekundėms, priešininkai įmušė į lizdeikiečių vartus lemiamą įvartį, kova baigėsi rezultatu 4:5 .  Lizdeikos komanda šiose pirmenybėse užėmė IV vietą.

Varžybų organizatoriai atkreipė dėmesį į mūsų gimnazistų kovingumą bei gerą žaidimą. Mantas Martyšovas pelnė rezultatyviausio šių varžybų žaidėjo vardą ir buvo apdovanotas atminimo taure. Kristupas Petravičius išrinktas geriausiu komandos žaidėju.


Mažojo finalo varžybų įrašą galite stebėti: https://www.facebook.com/FSK-Radvili%C5%A1kis-765221590229595/videos?ref=page_internal&__mref=message_bubble

Robertas Škėma, kūno kultūros mokytoja metodininkas

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien78
mod_vvisit_counterVakar759
mod_vvisit_counterŠią savaitę837
mod_vvisit_counterŠį mėnesį13487