Get Adobe Flash player

2016 m. kovo 29-30 d. prancūzų kalbos mokytoja Loreta Brobaitienė ir istorijos mokytoja Ana Savickienė dalyvavo seminare, skirtame EMILE klasių mokytojo dalykininko ir prancūzų kalbos mokytojo komandoms. Seminaras „Prancūzų kalbos ir nekalbinio dalyko pamokų sąryšis ir komplementariškumas" vyko Prancūzų institute Vilniuje.  

Mokymus vedė Tarptautinių pedagoginių studijų centro (CIEP) Prancūzų kalbos departamento Ekspertizių ir projektų skyriaus vadovas Pierre-Yves ROUX.

 Mokytojai dalykininkai dirbo grupėse, susiskirstę pagal savo dėstomą dalyką. Prancūzų kalbos mokytojai dirbo kartu su savo ir kitų mokyklų mokytojais dalykininkais.

Seminaro metu buvo kalbama apie sėkmingą ir veiksmingą bendradarbiavimą  tarp
prancūzų kalbos ir nekalbinio dalyko mokytojų. Išklausę teorinę dalį, mokytojai kūrė konkrečius pamokų planus. Buvo akcentuota mokinių kalbinio pasiruošimo svarba. Prancūzų kalbos mokytojas, iš anksto žinodamas nekalbinio dalyko temas, turėtų mokiniams pateikti kai kurią medžiagą, kuri turėtų būti pakartota per nekalbinio dalyko pamoką.

L. Brobaitienė

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
AR APTARIATE MOKYMO(SI) REZULTATUS SU TĖVAIS?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien782
mod_vvisit_counterVakar697
mod_vvisit_counterŠią savaitę3918
mod_vvisit_counterŠį mėnesį9081