Get Adobe Flash player

Rajoninę konferenciją „Aš-saugioje aplinkoje“  organizavo Radviliškio visuomenės sveikatos biuras. Konferencijos tikslas - formuoti sveikos gyvensenos pamatus, ugdyti atsakomybę už savo veiksmus, generuoti galimybes sveikesnės aplinkos išsaugojimui kitų ir savo sveikatos labui, skatinti moksleivių kūrybingumą darbe.

7-9 klasių mokiniai paruošė ir pristatė trylika pranešimų sveikos aplinkos kūrimo ir išsaugojimo, aplinkos ekologijos, traumų prevencijos  temomis. Lizdeikiečiai Eimantė  Plukaitė ir Eligijus Senulis, 1a klasės mokiniai,  pristatė  darbą ,,Transporto įtaka aplinkai ir sveikatai ‘‘. Šiems mokiniams  pasiruošti padėjo matematikos mokytoja Jurgita Caporkienė ir biologijos mokytoja Asta Šmukštienė.


Pertraukos metu konferencijos dalyviai turėjo galimybę susipažinti su nacionalinės visuomenės sveikatos laboratorijos darbu, asmens sveikatai reikalingais laboratoriniais  cheminiais, mikrobiologiniais, parazitologiniais bei fizinių veiksnių tyrimais ir jų atlikimui reikalingais kai kuriais prietaisais.

Konferenciją apibendrino Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro direktorė Justina Kvietelaitienė.  Ji dėkojo visiems dalyviams už nuveiktus darbus ir  priminė, kad yra labai svarbi aplinka, kurioje gyvename, bei palinkėjo visiems kurti saugią aplinką, kad ji būtų palanki mūsų sveikatai. Konferencijos dalyviams įteiktos padėkos ir dovanėles.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė G. Žiaunienė

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien491
mod_vvisit_counterVakar871
mod_vvisit_counterŠią savaitę3678
mod_vvisit_counterŠį mėnesį24882