Get Adobe Flash player

Lizdeikos gimnazijos muziejininkų būrelio nariai aplankė naująjį Gražinos pagrindinės mokyklos muziejų. Svečius maloniai sutiko ir apie viską išsamiai papasakojo ilgametė muziejaus vadovė lietuvių kalbos mokytoja Diana Skvarnavičienė, dalyvaujant mokyklos savivaldos atstovėms.

Naujoji gražiniečių muziejaus patalpa – pirmame aukšte, pakankamai erdvus kambarys. Naujos uždaros ir atviros lentynos, centre - apskritas stalas. (Vadovė teikė pasiūlymų, į kuriuos buvo atsižvelgta konstruojant ir gaminant muziejaus baldus.) Dabar čia dažnai vedamos pamokos, mokiniai mielai lankosi pasiklausyti mokyklos istorijos pasakojimų, pavartyti nuotraukų albumų.


Persikėlus į naują kambarį, apsispręsta atsisakyti karštotyrinės veiklos, susitelkti vien į mokyklos istoriją. Tuo požiūriu vadovaujantis ir sukurta mokyklos muziejaus ekspozicija, kaupiami kiti eksponatai. Vieną sieną užima stendas, pasakojantis apie Gražinos pagrindinės mokyklos vadovų veiklą. Prie kitos sienos glaudžiasi spintos – stendai, atspindintys svarbiausius mokyklos gyvenimo įvykius. Kampe – atvira lentyna, kur dedami svečių padovanoti suvenyrai, leidiniai su mokinių kūrybiniais darbais. Trečią sieną užstoja didžiulė, su daugybe skyrių lentyna mokyklos metraščiui, medžiagai apie ekologinę veiklą. Pastarajai gražiniečių bendruomenė iš visų rajono mokyklų skiria daugiausiai dėmesio. Per didžiulį muziejaus langą matyti vidinis kiemelis – gražiai apželdintas plotas, įkomponuotos mokinių rankų darbo medžio skulptūros – puiki muziejaus erdvės tąsa.

Nemažai lizdeikiečių muziejininkų yra mokęsi Gražinos pagrindinėje mokykloje – buvo smagu vartyti nuotraukų albumus, atpažinti savo buvusius mokytojus, draugus, save ,,gilioje jaunystėje”.

Pasižadėjome, kad bendradarbiausime, į Lizdeikos gimnaziją gražiniečius pasikviesime ateiti svečiuosna.

Muziejininkų vadovė Alvydė Panova

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien43
mod_vvisit_counterVakar759
mod_vvisit_counterŠią savaitę802
mod_vvisit_counterŠį mėnesį13452