Get Adobe Flash player

2011-ieji metai Europoje yra paskelbti Savanorystės metais. Lizdeikos gimnazijos mokiniai, dalyvaujantys savanorystės projekte ,,TAPK‘‘ yra susiskirstę į savanoriškos beglobių gyvūnų, aplinkos kūrimo ir socialinės pagalbos grupes. Pastaroji grupė suvokdama, kad tokiu rudenišku metu aktuali aplinkotvarka, savo pagalbą pasiūlė lopšeliui-darželiui ,,Eglutė".

Puikiai nusiteikę, su šypsena veide spalio 26 dieną, susitarę su darželio darbuotojomis, mes, grupelė savanorių iš Lizdeikos gimnazijos, keliavome padėti sutvarkyti aplinką.

Darželyje mūsų jau laukė, gavę darbo įrankius suskubome tvarkyti rudens ,,dovanėles'' - grėbti lapus. Savo veikla tikrai nudžiuginome darželio bendruomenę, o katu ir pačios pajutome tikrą savanorystės malonumą.

Palikę lopšelį-darželį ,,Eglutė" jau planavome, kokiais dar darbais galėtume prisidėti prie kitų gerovės, nes savanorystė yra puiki galimybė pradžiuginti žmones ir aktyviai prisidėti prie visų mūsų gerbūvio.

Kristina Šiošytė ir Miglė Remeikaitė

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien2839
mod_vvisit_counterVakar1305
mod_vvisit_counterŠią savaitę4144
mod_vvisit_counterŠį mėnesį20725