Get Adobe Flash player

Artėjant žvarbiems ir šaltiems rudens orams, norisi daugiau šviesos, karštos arbatos ir... šiltų kojinių, o einant į lauką dar ir šiltų pirštinių. Todėl labai džiugu, kad tarp geriausių Lietuvos mezgėjų yra ir Lizdeikos gimnazijos matematikos mokytoja Laimutė Indilienė, pelniusi tautodailininkės vardą. Pradėjusi megzti vaikystėje mokytoja savo pomėgį puoselėja ir šiandien. Laimutė dalyvauja Radviliškyje rengiamuose kojinių mezgimo čempionatuose, tautodailininkų parodose, labdaros akcijose. 2012 metų Europos kojinių mezgimo čempionate ji iškovojo garbingą II-ąją vietą.

dsc00047 dsc00048 dsc00067 dsc00068 dsc00069

Pasigrožėti mokytojos mezginiais galima Lizdeikos gimnazijos skaitykloje. Raštuotos, dailios ir įvairiaspalvės kojinės ir pirštinės – maloni dovana ne tik artėjant žiemos šventėms, bet ir įvairioms progoms.

Džiugina ir ramina akis pastelinės mezginių spalvos – žalsva, balta, ruda, pilka. Dailiai numegzti floristiniai motyvai – lelijos, tulpės, dobilėlio lapai. O dar ir briedžių, pelėdžiukų, paukštelių motyvai.

Visus kviečiame pasigrožėti mūsų auksarankės paroda.

Bibliotekininkės Daiva Gaivelienė, Valia Kondratenko
Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien634
mod_vvisit_counterVakar622
mod_vvisit_counterŠią savaitę634
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17514