Get Adobe Flash player

Spalio 19 dieną 4E klasės mokiniai, pasibaigus pamokoms, išvyko į šunų ir kačių prieglaudą „Šiaulių letenėlė“ savanoriškai paremti beglobių gyvūnų. Jie, negailėdami laiko ir pinigų, nupirko beglobiams gyvūnėliams būtiniausių ir labiausiai stingančių produktų. Lizdeikiečiai pasiekę kelionės tikslą buvo sužavėti ten dirbančios moters pasiryžimu padėti išgyventi beglobiams gyvūnams. Gyvūnėliai, pamatę svečius, netvėrė savo kailyje: džiaugsmingai šokinėjo. Beglobių gyvūnų dovanas sudarė šlapias ir sausas maistas, kraikas ir būtiniausi medikamentai, reikalingi šuniukams ir kačiukams.

prg1 prg2 prg3 prg4 prg5 prg6 prg7 prg8 prg9

Vizito metu abiturientai aplankė apie 20 šunų ir kiek mažiau kačių. Kiekvieno jų akyse atsispindėjo liūdesys ir noras turėti savo šeimininką, tad mokiniams teko „pabendrauti“ su katėmis ir šunimis, apdovanoti juos šiluma ir meile. Vienas šunytis vos per plauką nesusirado šeimininko. 4E klasės auklėtojas ir juodas šuniukas „rodė didžiulį dėmesį vienas kitam“, tačiau „abipusis ryšys“ baigėsi tuo, kad numylėtasis šuniukas taip ir liko prieglaudos narve.

Lizdeikos gimnazijos 4E klasės mokiniai džiaugėsi atlikę gerą darbą ir pažadėjo, kad tai ne paskutinis kartas, kai jie čia lankosi.

4 E kl. informacija
Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien650
mod_vvisit_counterVakar622
mod_vvisit_counterŠią savaitę650
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17530