Get Adobe Flash player

Nuo rugsėjo 21 d. Lizdeikos gimnazijoje vyko futbolo varžybos 5×5. Kaip niekad gausiai šiose varžybose panoro dalyvauti mūsų mokykloje besimokantys futbolininkai, kurie į šį tradicinį renginį įtraukė ir kitus besidominčius šia sporto šaka gimnazijos moksleivius. Jie pasiūlė naują varžybų tvarką, t.y. į komandas įtraukti tuos mokinius, kurie lanko sporto mokyklą ar žaidžia aukštesniame lygyje. Taip buvo sudarytos 7 komandos.

100_1753 100_1754 100_1755

Savo komandoms vadovavo mokykloje ir rajone pasižymėję futbolininkai M. Martyšovas, L. Virgaila-Mečkauskas, K. Petravičius. Maloniai nustebino pirmos klasės mokinys Martynas Tarbūnas, surinkęs komandą ir drąsiai kovojęs su vyresnio amžiaus mokiniais.

Pagal varžybų nuostatus, komandos turėjo sužaisti po šešerias rungtynes. Nors visos komandos žaidė puikiai, laimėjo komanda, vadovaujama M. Martyšovo, kuri nepatyrė nei vieno pralaimėjimo. Antrą vietą užėmė komanda, vadovaujama K. Petravičiaus, o treti liko I. Najaus vadovaujami jaunieji futbolininkai.

Smagu paminėti, kad šiose varžybose mokiniai ne tik žaidė, bet ir patys teisėjavo savo draugams, taip pagilindami žinias ir įgydami praktikos varžybų teisėjavime.

Pasibaigus varžyboms, kurios truko net iki spalio 21 d., varžybų nugalėtojai ir dalyviai dėkojo varžybų organizatoriui, kūno kultūros mokytojui metodininkui Robertui Škėmai, džiaugėsi pergalėmis, dalijosi įspūdžiais ir saldžiais prizais.
Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien575
mod_vvisit_counterVakar622
mod_vvisit_counterŠią savaitę575
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17455