Get Adobe Flash player

Naujokų krikštynos – prasminga lizdeikiečių tradicija, todėl šiemet jau trečius metus iš eilės buvo krikštijami suaugusiųjų klasių mokiniai. Spalio 26-osios vakarą spinduliuodami gerą nuotaiką mokiniai susirinko auklėtojos kabinete, čia juos pasitiko Lizdeikos gimnazijos simbolis žynys Lizdeika, vaidilutė ir pelėdžiukas.

dsc_1457 dsc_1462 dsc_1489

Pirmiausia mokiniai turėjo išmokti ir sugiedoti gimnazijos himną, vėliau atsakinėjo į klausimus, susijusius su gimnazijos istorija. Už teisingus atsakymus jie buvo apdovanoti simbolinėmis dovanėlėmis. Atlikę užduotis mokiniai susipažino su mokyklos aplinka, trečiojo gimnazijos aukšto fojė įrengtame iš visų pasaulio kampelių atgabentų pelėdžiukų stende naujieji suaugusiųjų klasių mokiniai skaičiavo, kiek iš viso ten patupdyta pelėdžiukų, ir prisiekė būti gerais mokiniais. Gimnazijos muziejuje suaugusiesiems teko bučiuoti simbolinį žinių raktą, kurį VI suaugusiųjų laida paliko kaip dovaną mokyklai.

Mokiniai susipažino su gimnazijai šiuo metu vadovaujančia Ina Bajarauskaite ir maloniai pabendravę prižadėjo, jog kiekvieną šaltą rudens ir žiemos vakarą vaišins ją puodeliu kavos. Po to suaugusieji, lydimi žynio Lizdeikos, vaidilutės ir pelėdžiuko, grįžo į klasę. Čia jų laukė auklėtojos paruošta staigmena – skanėstai. Pasivaišinę mokiniai suprato, ką reiškia posakis „Mokslo šaknys karčios, o vaisiai saldūs“. Taip pat jie davė pažadą, kad gerai lankys mokyklą ir puoselės jos tradicijas. Paskui visi nusifotografavo prie jau pusmetį gimnazijos teritoriją puošiančios medinės Lizdeikos skulptūros ir paprašė, kad šie mokslo metai būtų lengvi ir sėkmingi.

Visi šventės dalyviai buvo puikios nuotaikos. Žaismingos ir įsimintinos krikštynos – puikus renginys, kuris sujungia visus į bendrą ir draugišką kolektyvą. Džiugu, kad renginius padeda organizuoti ne tik dabar besimokantys, bet ir buvę mokiniai. Jie patys pasisiūlo padėti organizuoti ir vesti renginius, kuriuose patys kažkada būdavo tik dalyviai. Šį kartą nuoširdžios pagalbos sulaukėme iš dvyliktos klasės mokinio Dainiaus Mackevičiaus (žynys) bei praėjusiais mokslo metais baigusių gimnaziją Eurikos Jucienės (vaidilutė) ir Vidmanto Jovaišos (pelėdžiukas). Smagu, kai tradicijos sujungia skirtingas mokinių laidas ir įkvepia naujiems darbams.

Sonata Vaitiekūnė

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien538
mod_vvisit_counterVakar622
mod_vvisit_counterŠią savaitę538
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17418