Get Adobe Flash player

Radviliškio Lizdeikos gimnazija kartu su kitomis šalies mokyklomis dalyvavo respublikiniame sveikatos ugdymo veiklų konkurse-akcijoje „Sveikatos fiesta 2016“. Gimnazijoje didelis dėmesys skiriamas sveikatos stiprinimui, gimnazijos mokytojai rašo įvairius projektus, su mokiniais ir tėvais dalyvauja renginiuose, skirtuose sveikatos propagavimui. Šiuo metu gimnazijoje vykdomas projektas „Sveika šeima – sveika visuomenė“. Biologijos mokytojos L. Semeniukienės iniciatyva šiemet gimnazija nutarė pasidalinti gerąja patirtimi. Mūsų parengtas darbas buvo pastebėtas, tad gimnazijos komanda su kitais sveikatos ugdymo veiklų konkurso-akcijos „Sveikatos fiesta 2016“ nugalėtojais spalio 27–29 d. buvo pakviesta dalyvauti aktyvių veiksmų dienose Latvijoje ir Estijoje. Į kelionę vyko trečiokės G. Šiušaitė ir J. Ūsaitė, kurias lydėjo mokytoja N. Andrušaitytė.

190e 0776 img_3986 img_4108 img_4109 img_4110 img_4112

Spalio 27 dieną išvykome į kaimyninę Latviją. Pirmiausia aplankėme Rygos botanikos sodą, susipažinome su sodo „išmaniuoju“ šiltnamiu Salaspilyje, aplankėme Latvijos Šveicarija vadinamą Gaujos nacionalinį parką, Siguldoje aukštai virš Gaujos krantų iškilusius didingus Livonijos ordino pilies griuvėsius. Likome sužavėtos gamta, ypač botanikos sode esančių augalų gausumu. Pamatėme daug neįprastų augalų ir sužinojome daug naudingos informacijos.

Ankstų penktadienio rytą išvykome į Tartu miestą Estijoje. Tai seniausias Baltijos šalių universitetinis miestas, kuris turistus žavi architektūra. Aplankėme ir grožėjomės Rotušės aikšte, šv. Jono bažnyčia, matėme Tomemegi kalvą, Toravere observatoriją, Domo katedros griuvėsius, Velnių ir Angelų tiltus. Turėjome progą užeiti į Tartu universiteto biblioteką ir istorijos muziejų. Įdomiausia ir didžiausią įspūdį palikusi vieta buvo AHHAAA mokslo centras. Ten apžiūrėjome anatomijos muziejų, važiavome dviračiu lynu 3 metrų aukštyje, pamatėme ir išbandėme įvairius išradimus.

Paskutiniąją dieną vykome į Jelgavą. Oras buvo puikus, todėl su malonumu pavaikščiojome po miestą, pasigrožėjome gamta, architektūra bei istorinėmis vietomis. Pabuvojome Jelgavos rūmuose, apžiūrėjome Katedrą, paminklą pirmajam Latvijos prezidentui. Dėkojame organizatoriams už puikią edukacinę programą, padedančią tobulėti ir motyvuojančią dar daugiau dirbti vaikų sveikatos labui.

N. Andrušaitytė, kūno kultūros mokytoja,

G. Šiušaitė 3B kl. ir J. Ūsaitė 3A kl. mokinės

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien631
mod_vvisit_counterVakar622
mod_vvisit_counterŠią savaitę631
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17511