Get Adobe Flash player

Lapkričio 23 dieną Lizdeikos gimnazijos kiemelyje sustojo spalvingas maskuojančios žalios spalvos autobusiukas. Į svečius atvyko Lietuvos kariuomenės Šiaulių karo prievolės ir komplektavimo skyriaus verbuotojai: kpt. Eldaras Gilys, vyr. srž. Darius Pileckas ir kt.

100_2005 100_2011 100_2019

Kariai susitiko su vyriausių klasių mokiniais, kuriuos supažindino su Krašto apsaugos savanorių pajėgų struktūra, papasakojo jiems apie karių savanorių tarnybą. Svečiai pasidžiaugė, kad 2015 metais savanorišką karo tarnybą pasirinko 7, o 2016 metais – 6 Lizdeikos gimnazijos abiturientai. Pamokoje-paskaitoje mokiniai turėjo puikią galimybę iš arčiau susipažinti su Lietuvos kariuomene. Mokiniams buvo išsamiai paaiškinta, ko reikia, norint tapti Lietuvos kariu: priėmimo į profesinę karo tarnybą tvarka, reikalavimai, mokymo dalykai, socialinės garantijos, karjeros galimybės, karių pratybų ypatumai, kasdienybė ir laisvalaikis.

Tai buvo puiki pilietiškumo pamoka skatinanti siekti profesinės kario karjeros.

 

Agnė Samulienė, ugdymo karjerai konsultantė
EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien358
mod_vvisit_counterVakar1266
mod_vvisit_counterŠią savaitę5376
mod_vvisit_counterŠį mėnesį3009