Get Adobe Flash player

Olimpiada, konkursas, varžybos

Mokinio vardas, pavardė

Pasiekimas

Mokinį ruošęs mokytojas

Respublikinių ir apskrities olimpiadų, konkursų, varžybų prizininkai

Respublikinis T. Grotus eksperimentų  konkursas

Gimnazijos komanda

II vieta

Nijolė Buračienė

Romas Povilianskas

Asta Šmukštienė

Lionė Semeniukienė

Meninio skaitymo regioninis turas

Gimnazijos komanda

I vieta

Rasa Atkočiūnienė

Šiaulių apskrities prancūzų kalbos diktantas

Emilija Mickutė

I vieta

Loreta Brobaitienė

Lietuvos mokinių 47-osios biologijos olimpiados šalies etapas 

Urtė Andriušaitytė

III vieta

Lionė Semeniukienė

Zonos mokinių konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“

Gimnazijos komanda

I vieta

Lionė Semeniukienė

Nadiežda Rakauskienė

Respublikos mokinių prancūzų kalbos olimpiados šalies etapas

Emilija Mickutė

IX vieta Bendroje įskaitoje

II vieta antrakalbių grupėje

Loreta Brobaitienė

Respublikinis gamtos mokslų konkursas „FizasBioChemis“

Gimnazijos komanda

II vieta

Nijolė Buračienė

Lionė Semeniukienė

Asta Šmukštienė

Romas Povilianskas

Vilma Andriušaitienė

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas

Gimnazijos komanda

III vieta

Rasa Atkočiūnienė

Šiaulių apskrities teisinių žinių konkursas „Temidė“

Gimnazijos komanda

I vieta

Ana Savickienė

Rasa Buračienė

Respublikinis  konkursas „Jūrų keliais“

Gimnazijos komanda

II vieta

Rasa Buračienė

Žydrius Burneika

Lietuvos jaunųjų filologų 46 – asis konkursas

Emilija Buračaitė

Akvilė Margytė

ŠMM Pagyrimo raštais

Laimutė Verbickienė

Šiaulių regiono mokinių rašinių konkursas „Mano svajonių profesija

Akvilė Margytė

Garbės raštas

Laimutė Verbickienė


„Olympis 2014“ matematikos konkursas

Deimantė Purytė

II vieta

Sonata Vaitekūnė

„Olympis 2014“  biologijos  konkursas

Urtė Andriušaitytė

I vieta

Lionė Semeniukienė

Respublikos  mokinių teisinių žinių konkurse „Temidė“

Gimnazijos komanda

II vieta

Ana Savickienė

Rasa Buračienė

Lietuvos mokinių konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“

Gimnazijos komanda

I vieta

Lionė Semeniukienė

Vadiežda Rakauskienė

„Fizikos bandymai aplink mus 2014“

Darbas  „Fizikinės užduotys pagal mįsles“.

Urtė Andriušaitytė

Nominantė

Vilma Andriušaitienė

„Fizikos bandymai aplink mus 2014“
Darbas  „Fizikinė pasaka“.

Ingrida Daukšaitė

Domantas Kareckas

Nominantai Vilma Andriušaitienė

Respublikinis vaikų vertimų ir iliustracijų konkursas „Tavo žvilgsnis“

Viktorija Sorokina

Austėja Kuzinkaitė

Vaiga Aleksandravičiūtė

Miglė Bilevičiūtė

Aurimas Bagučianskas

Lorena Masliankaitė

Goda Pranytė

Eglė Plukaitė

Dovilė Banaitytė

Daiva Petrauskaitė

Agnė Mockutė

Rūta Šaulianskaitė

Miglė Remeikaitė (iliustratorė)  

Nugalėtojai
V. Marcišauskas.
N. Demčenko
S. Petraitienė
V. Apšegienė
R. Remeikienė
Ž. Bareikienė
G. Urbonienė
L. Brobaitienė

Respublikinis prancūziškų dainų konkursas "L`amour change le monde"

Miglė Remeikaitė,
Rokas Abromikas
III vieta
Loreta Brobaitienė, Egidijus Kablys

Rajoninių olimpiadų, konkursų prizininkai

Vertėjų konkursas Anglų k. grupė 11-12 kl.

Miglė Remeikaitė, 4D

I vieta

Žana Bareikienė

Vertėjų konkursas Anglų k. grupė 9-10 kl.

Dovilė Banaitytė, 2D

III vieta

Žana Bareikienė

Vertėjų konkursas Rusų k. grupė r 9-10 kl. (II užs. k.)

Viktorija Kiseliova, 2E

III vieta

Janina Demčenko

Vertėjų konkursas Rusų k. grupė 9-10 kl. (II užs. k.)

Viktorija Vedernikova, 2D

II vieta

Vincas Marcišauskas

Rajono 9-12 klasių mokinių chemijos olimpiada

Urtė Andrušaitytė, 1A

I vieta

Nijolė Buračienė

Rajono 9-12 klasių mokinių chemijos olimpiada

Brigita Zevakinaitė, 2B

III vieta

Nijolė Buračienė

Rajono 9-12 klasių mokinių chemijos olimpiada

Justina Sergejeva, 3K

III vieta

Nijolė Buračienė

Rajono mokinių TV konkursas ,,Dainų dainelė 2014“

Merginų ansamblis

I vieta

Egidijus Kablys

Vincas Marcišauskas

Rajono mokinių konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“

Gimnazijos komanda

I vieta

Lionė Semeniukienė, Nadiežda Rakauskienė

Jaunųjų filologų konkursas

Kernius Petraitis, 2A

Laureatas

Rima Tarbūnienė

Sandra Karenauskienė

Jaunųjų filologų konkursas

Akvilė Margytė, 3A

Laureatas

Laimutė Verbickienė

Jaunųjų filologų konkursas

Emilija Buračaitė, 3A

Laureatas

Laimutė Verbickienė

Jaunųjų filologų konkursas

Emilija Mickutė, 4D

Laureatas

Loreta Brobaitienė

Alvydė Panova

Rajono 9-12 klasių mokinių fizikos olimpiada

Urtė Andrušaitytė, 1A

I vieta

Romas Povilianskas

Rajono 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada

Urtė Andriušaitytė, 1 A

I vieta

Lionė Semeniukienė

Rajono 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada

Julija Sabulytė, 2A

II vieta

Lionė Semeniukienė

Rajono 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada

Kotryna Mickūnaitė, 4 G

III vieta

Lionė Semeniukienė

Rajono 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada

Joelis Verdingas, 1A

III vieta

Lionė Semeniukienė

TV konkurso ,,Dainų dainelė“  rajoninis turas

Merginų ansamblis

Laureatas

Egidijus Kablys,

Vincas Marcišauskas

Rajono mokinių prancūzų k. olimpiada

Emilija Mickutė

I vieta

Loreta Brobaitienė

Rajono mokinių 9 klasių matematikos olimpiada

Deividas Varnagis II vieta Jurgita Caporkienė

Rajono mokinių 10-11 kl. Rusų kalbos olimpiada

Viktorija Vedernikova I vieta Vincas Marcišauskas

Rajono mokinių 10-11 kl. Rusų kalbos olimpiada

Eimantas Razmus II vieta Larisa Zabenina

Rajono mokinių muzikos olimpiada

Eglė Plukaitė I veita Egidijus kablys

Rajono 9-10 kl. mokinių dailės olimpiada

Karina Miliauskaitė III vieta Ilma Andriušaitienė

Rajono 11 -12 kl. mokinių dailės olimpiada

Rugilė Butkutė I vieta Ilma Andriušaitienė

Rajono mokinių teisinių žinių konkursas „Temidė

Gimnazijos komanda I vieta

Ana Savickienė

Rasa Buračienė

Rajono 9 kl. Mokinių istorijos olimpiada

Evelina Plukaitė II vieta Vaida Jankūnienė

 Rajono rusų kalbos 8-9 kl. (Ig.) olimpiada

Viktorija Sorokina III vieta Vincas Marcišauskas

Radviliškio rajono 9-10 klasių mokinių informacinių technologijų olimpiada

Julija Sabulytė III vieta Jolanta Kvedarienė

Sportinių  varžybų nugalėtojai

Radviliškio bendrojo ugdymo mokyklų moksleivių krepšinio varžybos

Gimnazijos  vaikinų komanda

III vieta

Žydrius Burneika

Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių stalo teniso varžybos

Gimnazijos  mergaičių  komanda

III vieta

Saulius Andriušaitis

Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių stalo teniso varžybos

Gimnazijos vaikinų komanda

III vieta

Saulius Andriušaitis

Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių olimpinio festivalio tinklinio varžybos

Gimnazijos berniukų komanda

I vieta

Jonas Varkulevičius

Radviliškio rajono uždarų patalpų lengvosios atletikos varžybos  ,,Žiogelis“

 .

Lukošaitytė Gretė

Eringytė Goda

Kuncevičiūtė Jovita Gališanskas Paulius

Asačiov Eduard  

Zagurskaitė Fausta

Vitkutė Milda

Mikalajūnas Orlandas

Jankaitis Mantas

I vieta

I vieta

II vieta

II vieta

II vieta

III vieta

III vieta

III vieta

III vieta

Žydrius Burneika

Robertas Škėma

Jonas Varkulevičius

Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių olimpinio festivalio tinklinio varžybos

Gimnazijos merginų komanda

II vieta

Nijolė Andrušaitytė, Žydrius Burneika

Radviliškio rajono mokinių individualios įskaitos stalo teniso varžybos Lizdeikos taurei laimėti

Ugnė Budrytė

I vieta

Saulius Andriušaitis

Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių krepšinio varžybos „Manija“

Gimnazijos vaikinų komanda

I vieta

Žydrius Burneika

Radviliškio bendrojo ugdymo mokyklų mokinių olimpinio festivalio 2013-2014 m.m. svarsčių kilnojimo varžybos

Gimnazijos komanda

II vieta

Justinas  Kvietelaitis,

Robertas Škėma

Radviliškio bendrojo ugdymo mokyklų mokinių bėgimas ,,Auksinis ruduo 2013“

V. Stašauskaitė 

G. Lukošaitytė 

 M. Bardauskas 

I vieta

II vieta

II vieta

Žydrius Burneika,

Robertas Škėma,

Jonas Varkulevičius

Radviliškio bendrojo ugdymo mokyklų mokinių Švediška estafetė

 1-2 kl. vaikinų komanda

3-4  kl. berniukų komanda

 I vieta

III vieta

Nijolė  Andrušaitytė,

Žydrius Burneika,

Justinas Kvietelaitis,

Robertas Škėma

Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų lengvosios atletikos pagrindinės grupės pavasario kroso estafečių varžybos

Gimnazijos  komanda

I vieta

Nijolė Andrušaitytė,
Žydrius Burneika,
Robertas Škėma

Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų lengvosios atletikos 9-10 klasių grupės pavasario kroso estafečių varžybos    

Gimnazijos  komanda

I vieta

Nijolė Andrušaitytė,
Žydrius Burneika,
Robertas Škėma

Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų Virvės traukimo varžybos

Gimnazijos  komanda    

II vieta

Robertas Škėma

Radviliškio rajono Velykinis vyrų tinklinio turnyras

Gimnazijos komanda

III vieta

Robertas Škėma

Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos

Gimnazijos merginų komanda

I vieta

Nijolė Andrušaitytė, Žydrius Burneika, Robertas Škėma.

Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos

Gimnazijos vaikinų komanda

II vieta

Nijolė Andrušaitytė, Žydrius Burneika, Robertas Škėma.

Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų futbolo žaidynės „Golas“ 

Gimnazijos vaikinų komanda

I vieta

Robertas Škėma

Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų lauko teniso varžybos

U. Budrytė

T. Vyšniauskas

I vieta

Saulius Andriušaitis

Kiti laimėjimai

Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų sportiškiausios mokyklos konkursas

 

II vieta  Prizas

1000 Lt

Kalėdinių puokščių paroda – konkursas „Sužibo žvaigždė“

Gimnazijos 3 kl. mokinių komanda

Darbas įvertintas diplomu

Ilma Andriušaitienė

Radviliškio bendrojo ugdymo mokyklų mokinių konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“

Gimnazijos komanda

I vieta

Lionė  Semeniukienė,

Nadiežda Rakauskienė

Radviliškio rajono savivaldybės demokratijos ir socialinių įgūdžių mokyklos „Ateitis“  konkursas  „Radviliškio krašto ateities vizija“.

Aurimas Petrauskas
Daiva Petrauskaitas
Fausta Zagurskaitė
Akvilė Margytė 
III vieta

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
AR APTARIATE MOKYMO(SI) REZULTATUS SU TĖVAIS?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien520
mod_vvisit_counterVakar578
mod_vvisit_counterŠią savaitę2458
mod_vvisit_counterŠį mėnesį15132