Get Adobe Flash player

Nariai:

Giedra Urbonienė, užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė;

Sandra Karenauskienė, lietuvių kalbos ir socialinių mokslų metodinės grupės pirmininkė;

Jurgita Caporkienė, matematikos ir tiksliųjų mokslų metodinės grupės pirmininkė;

Agnė Samulienė, asmenybės ugdymo dalykų mokytojų metodinės grupės pirmininkė;

Ana Savickienė, klasių auklėtojų metodinės grupės pirmininkė;

Sonata Vaitiekūnė, suaugusiųjų mokymo metodinės grupės pirmininkė.

Lietuvių kalbos ir socialinių mokslų metodinės grupės pirmininkė Sandra Karenauskienė

Nariai:

Rita Šimkuvienė, Danutė  Bitytė, Gintauta Dauneckytė, Vaida Jankūnienė, Gitana Abromikienė, Alvydė Panova, Jurgita Plukienė, Gražina Pilypienė, Svetlana Sluckienė, Ana Savickienė, Gražina Vasiliauskienė, Laima Maminskienė, Laima Verbickienė, Nida Urbonavičienė.

Suaugusiųjų mokymo metodinės grupės pirmininkė Sonata Vaitiekūnė

Nariai: 

Virginijus Plukas, Larisa Zabenina, Jolanta Kvedarienė, Rita Šimkuvienė, Ilma Andriušaitienė, Asta Šmukštienė, Auksė Jasilionienė, Jurgita Caporkienė, Živilė Laurutienė, Ana Savickienė, Laimutė Indilienė, Laimutė Verbickienė, Daiva Larina-Krištopaitė, Rima Grėbliūnienė, Nijolė Andriušaitytė, Giedra Urbonienė, Gitana Abromikienė, Sandra Karenauskienė.


Asmenybės ugdymo dalykų mokytojų metodinės grupės pirmininkė Agnė Samulienė

Nariai:

Nijolė Andrušaitytė, Žydrius Burneika, Rasa Buračienė, Egidijus Kablys, Alma Krivickienė, Gražina Žiaunienė, Danutė Sakalauskienė, Ilma Andriušaitienė, Robertas Škėma, Naglis Vilbikas, Inga Zabulienė, Valia Kondratenko, Auksė Jasilionienė, Rita Dirmeikienė, Olesia Kablienė, Rasa Atkočiūnienė, Rasa Abromaitienė, Aušra Dilininkaitė, Daiva Gaivelienė, Reda Maselskienė, Alfonsas Maslauskas, Žydra Musvicienė, Diana Onaitienė, Vladas Vaidžiulis, Saulius Braškus.

Klasės auklėtojų metodinės grupės pirmininkė Ana Savickienė

Nariai:

Jurgita Caporkienė, Laima Duglas, Lionė Semeniukienė, Nijolė Andrušaitytė, Žydrius Burneika, Gintauta Dauneckytė, Rita Šimkuvienė, Rima Grėbliūnienė, Nijolė Buračienė, Laima Verbickienė, Inga Zabulienė, Sonata Vaitekūnė, Vaida Jankūnienė, Svetlana Sluckienė, Vaida Domeikienė, Gražina Pilypienė, Jurgita Plukienė, Irena Kačėnienė, Alfonsas Maslauskas, Audronė Dailidonienė, Rasa Atkočiūnienė, Nida Urbonavičienė, Vytautas Šarauskas.


Užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkas Giedra Urbonienė

Nariai:

Audronė Dailidonienė, Nina Demčenko, Rasa Remeikienė, Rima Tarbūnienė, Skirmantė Petraitienė, Larisa Zabenina, Vincas Marcišauskas, Žana Bareikienė, Inga Veberienė, Irena Kačėnienė, Ramunė Mackevičienė, Nerijus Maskaliovas, Vaida Domeikienė, Virginijus Plukas.


Gamtos ir tiksliųjų mokslų metodinės grupės pirmininkė Jurgita Caporkienė

Nariai:

Laima Duglas, Nijolė Buračienė, Laimutė Indilienė, Rima Grėbliūnienė, Romas Povilianskas, Asta Šmukštienė, Lionė Semeniukienė, Vytautas Šarauskas, Sonata Vaitiekūnė, Jolanta Kvedarienė, Živilė Laurutienė, Daiva Krištopaitė-Larina, Gitana Vaičiulienė, Arvydas Kavaliauskas, Židrūna Onaitienė, Danutė Poškienė, Rūta Jankauskienė, Audrius Karmonas, Alvaidas Plukas, Rūta Nekrašienė.

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
AR APTARIATE MOKYMO(SI) REZULTATUS SU TĖVAIS?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien1020
mod_vvisit_counterVakar768
mod_vvisit_counterŠią savaitę2632
mod_vvisit_counterŠį mėnesį12783