Get Adobe Flash player

Nariai:

Svetlana Sluckienė, užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė;

Sandra Karenauskienė, lietuvių kalbos ir socialinių mokslų metodinės grupės pirmininkė;

Jurgita Caporkienė, gamtos ir tiksliųjų mokslų metodinės grupės pirmininkė;

Agnė Samulienė, asmenybės ugdymo dalykų mokytojų metodinės grupės pirmininkė;

Ana Savickienė, klasių auklėtojų metodinės grupės pirmininkė;

Sonata Vaitiekūnė, suaugusiųjų mokymo metodinės grupės pirmininkė.

Lietuvių kalbos ir socialinių mokslų metodinės grupės pirmininkė Sandra Karenauskienė

Nariai:

Rita Šimkuvienė, Danutė  Bitytė, Gintauta Dauneckytė, Vaida Jankūnienė, Gitana Abromikienė, Alvydė Panova, Jurgita Plukienė, Gražina Pilypienė, Svetlana Sluckienė, Ana Savickienė, Gražina Vasiliauskienė, Laima Maminskienė, Laima Verbickienė, Nida Urbonavičienė.

Suaugusiųjų mokymo metodinės grupės pirmininkė Sonata Vaitiekūnė

Nariai: 

Virginijus Plukas, Larisa Zabenina, Jolanta Kvedarienė, Rita Šimkuvienė, Ilma Andriušaitienė, Asta Šmukštienė, Auksė Jasilionienė, Arvydas Kavaliauskas, Živilė Laurutienė, Ana Savickienė, Laimutė Indilienė, Gintauta Dauneckytė, Daiva Larina-Krištopaitė, Nijolė Andriušaitytė.


Asmenybės ugdymo dalykų mokytojų metodinės grupės pirmininkė Agnė Samulienė

Nariai:

Nijolė Andrušaitytė, Žydrius Burneika, Rasa Buračienė, Evaldas Vaikasas, Alma Krivickienė, Gražina Žiaunienė, Ilma Andriušaitienė, Robertas Škėma, Naglis Vilbikas, Inga Zabulienė, Valia Kondratenko, Rita Dirmeikienė, Rasa Atkočiūnienė, Rasa Abromaitienė, Aušra Dilnikaitė, Reda Maselskienė, Alfonsas Maslauskas, Žydra Musvicienė, Diana Onaitienė, Vladas Vaidžiulis, Saulius Braškus, Saulius Andriušaitis.

Klasės auklėtojų metodinės grupės pirmininkė Ana Savickienė

Nariai:

Jurgita Caporkienė, Laima Duglas, Lionė Semeniukienė, Nijolė Andrušaitytė, Žydrius Burneika, Gintauta Dauneckytė, Rita Šimkuvienė, Nijolė Buračienė, Sonata Vaitekūnė, Gražina Pilypienė, Jurgita Plukienė, Alfonsas Maslauskas, Inga Veberienė, Asta Grinevičienė, Žydra Musvicienė, Gitana Vaičiulienė, Sandra Karenauskienė, Rūta Jankauskienė, Alvydė Panova, Svetlana Sluckienė.


Užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkas Svetlana Sluckienė

Nariai:

Audronė Dailidonienė, Rasa Remeikienė, Rima Tarbūnienė, Skirmantė Petraitienė, Inga Veberienė, Ramunė Mackevičienė, Nerijus Maskaliovas, Vaida Domeikienė, Virginijus Plukas, Asta Grinevičienė, Giedra Urbonienė.


Gamtos ir tiksliųjų mokslų metodinės grupės pirmininkė Jurgita Caporkienė

Nariai:

Laima Duglas, Nijolė Buračienė, Laimutė Indilienė, Rima Grėbliūnienė, Romas Povilianskas, Asta Šmukštienė, Lionė Semeniukienė, Vytautas Šarauskas, Sonata Vaitiekūnė, Jolanta Kvedarienė, Živilė Laurutienė, Daiva Krištopaitė-Larina, Gitana Vaičiulienė, Arvydas Kavaliauskas, Židrūna Onaitienė, Danutė Poškienė, Rūta Jankauskienė, Audrius Karmonas, Alvaidas Plukas, Rūta Nekrašienė.

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
AR APTARIATE MOKYMO(SI) REZULTATUS SU TĖVAIS?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien1346
mod_vvisit_counterVakar1228
mod_vvisit_counterŠią savaitę5584
mod_vvisit_counterŠį mėnesį14958