Get Adobe Flash player

Pavardė, vardas

Kvalifikacija

Abromikienė Gitana

Lietuvių k. MM

Abromaitienė Rasa

Fizinio ugdymo MM

Andriušaitienė Ilma

Dailės MM

Andriušaitis Saulius

Teniso būrelio

Andrušaitytė Nijolė

Fizinio ugdymo MM

Atkočiūnienė Rasa

Teatro ME

Bajarauskaitė Ina

Direktorė / chemijos MM

Bitytė Danutė

Istorijos MM / ekonomika

Braškus Saulius

Krašto gynybos M

Buračienė Nijolė

Chemijos MM

Buračienė Rasa

Soc. pedagogė VM

Burneika Žydrius

Fizinio ugdymo MM

Caporkienė Jurgita

Matematikos MM

Dailidonienė Audronė

Anglų k. VM

Dauneckytė Gintauta

Lietuvių k. MM

Dilnikaitė Aušra

Dailės MM

Dirmeikienė Rita

Aerobikos VM

Domeikienė Vaida

Anglų k. MM

Duglas Laima

Matematikos MM

Grėbliūnienė Rima

Matematikos MM

Grinevičienė Asta

Rusų k. VM

Indilienė Laimutė

Matematikos MM

Jankauskienė Rūta

Biologijos MM

Jankūnienė Vaida

Istorijos MM

Jasilionienė Auksė

Etikos VM

Karenauskienė Sandra

Lietuvių k. MM

Karmonas Audrius

Fizikos MM

Kavaliauskas Arvydas

IT MM

Kondratenko Valia

Bibliotekininkė

Krištopaitė-Larina Daiva

Chemijos MM

Krivickienė Alma

Choreografijos VM

Kvedarienė Jolanta

IT MM

Laurutienė Živilė

Geografijos VM

Mackevičienė Ramunė

Vokiečių k. M

Maminskienė Laima

Istorijos ME

Maskaliovas Nerijus

Prancūzų k. M

Maselskienė Reda

Psichologė/psichologija MM

Maslauskas Alfonsas

Technologijų MM

Musvicienė Žydra

Soc. pedagogė VM

Nekrašienė Rūta

Matematiko MM

Onaitienė Diana

Fizinio ugdymo MM

Onaitienė Židrūna

D.p.u. / matematikos MM

Panova Alvydė

Lietuvių k. MM

Petraitienė Skirmantė

D.p.u. / anglų k. ME

Pilypienė Gražina

Lietuvių k. ME

Plukas Virginijus

Anglų k. MM

Plukas Alvaidas

Matematikos MM

Plukienė Jurgita

Lietuvių k. ME

Poškienė Danutė

Geografijos MM

Povilianskas Romas

Fizikos MM

Remeikienė Rasa

Anglų k. MM

Samulienė Agnė

Mokytojo padėjėja

Savickienė Ana

Istorijos MM

Semeniukienė Lionė

Biologijos MM / technologijų VM / žmogaus saugos MM

Sluckienė Svetlana

Lietuvių k. MM / rusų k. M

Šarauskas Vytautas

IT MM

Šimkuvienė Rita

Lietuvių k. ME

Škėma Robertas

Fizinio ugdymo ME

Šmukštienė Asta

Biologijos MM

Tarbūnienė Rima

Anglų k. ME

Urbonienė Giedra

Anglų k. MM

Urbonavičienė Nida

Lietuvių k. ME

Vaičiulienė Gitana

IT MM

Vaidžiulis Vladas

Etikos MM

Vaikasas Evaldas

Muzikos M

Vaitiekūnė Sonata

Matematikos MM

Vasiliauskienė Gražina

Istorijos MM

Veberienė Inga

Anglų k. ME

Verbickienė Laimutė

Lietuvių k. ME

Vilbikas Naglis

Technologijų VM

Zabenina Larisa

Rusų k. MM

Zabulienė Inga

Tikybos VM

Klasių auklėtojų kabinetai 2019–2020 m. m.

Klasė

Pavardė, vardas

Kabinetas

1A

INGA VEBERIENĖ

105

1B

ASTA GRINEVIČIENĖ

206

1C

JURGITA PLUKIENĖ

305

1D

ŽYDRIUS BURNEIKA

307

1E

SONATA VAITIEKŪNĖ

004

2A

ŽYDRA MUSVICIENĖ

112

2B

GITANA VAIČIULIENĖ

102

2C

ANA SAVICKIENĖ

106/212

2D

SANDRA KARENAUSKIENĖ

304

2E

RŪTA JANKAUSKIENĖ

208

3A

GINTAUTA DAUNECKYTĖ

306

3B

ALVYDĖ PANOVA

113

3C

GRAŽINA PILIPIENĖ

107

3D

JURGITA CAPORKIENĖ

203

3E

NIJOLĖ ANDRUŠAITYTĖ

303

4A

RITA ŠIMKUVIENĖ

301

4AV

ALFONSAS MASLAUSKAS

105

4B

LAIMA DUGLAS

201

4BV

SVETLANA SLUCKIENĖ

302

4C

LIONĖ SEMENIUKIENĖ

215

4D

NIJOLĖ BURAČIENĖ

111

SUAUGUSIŲJŲ MOKYMO KLASĖS

SONATA VAITIEKŪNĖ

004


EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
AR APTARIATE MOKYMO(SI) REZULTATUS SU TĖVAIS?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien315
mod_vvisit_counterVakar1169
mod_vvisit_counterŠią savaitę315
mod_vvisit_counterŠį mėnesį12388