Get Adobe Flash player

Pavardė, vardas

Kvalifikacija

Abromikienė Gitana

Lietuvių k. MM

Abromaitienė Rasa

Kūno kultūros MM

Andriušaitienė Ilma

Dailės MM

Andriušaitis Saulius

Teniso būrelio

Andrušaitytė Nijolė

Kūno kultūros MM

Atkočiūnienė Rasa

Teatro VM / meno vad.

Bajarauskaitė Ina

Direktorė / chemijos MM

Bitytė Danutė

Istorijos MM / ekonomika

Braškus Saulius

Krašto gynybos M

Buračienė Nijolė

Chemijos MM

Buračienė Rasa

Soc. pedagogė VM

Burneika Žydrius

Kūno kultūros MM

Caporkienė Jurgita

Matematikos MM

Dailidonienė Audronė

Anglų k. VM

Dauneckytė Gintauta

Lietuvių k. MM

Dilnikaitė Aušra

Dailės MM

Dirmeikienė Rita

Aerobikos VM

Domeikienė Vaida

Anglų k. MM

Duglas Laima

Matematikos MM

Grėbliūnienė Rima

Matematikos MM

Indilienė Laimutė

Matematikos MM

Jankauskienė Rūta

Biologijos MM

Jankūnienė Vaida

Istorijos MM

Jasilionienė Auksė

Etikos VM

Kablienė Olesia

Technologijos M

Kablys Egidijus

Meninio ugdymo M

Karenauskienė Sandra

Lietuvių k. MM

Karmonas Audrius

Fizikos MM

Kavaliauskas Arvydas

IKT MM

Kondratenko Valia

Bibliotekininkė

Krištopaitė-Larina Daiva

Chemijos MM

Krivickienė Alma

Choreografijos VM

Kvedarienė Jolanta

IKT MM

Laurutienė Živilė

Geografijos VM

Mackevičienė Ramunė

Vokiečių k. M

Maminskienė Laima

Istorijos ME

Marcišauskas Vincas

Rusų k. VM

Maskaliovas Nerijus

Prancūzų k. M

Maselskienė Reda

Psichologė/psichologija MM

Maslauskas Alfonsas

Technologijų MM

Musvicienė Žydra

Vyresnioji soc. pedagogė

Nekrašienė Rūta

Matematiko MM

Onaitienė Diana

Kūno kultūros MM

Onaitienė Židrūna

D.p.u. / matematikos MM

Panova Alvydė

Lietuvių k. MM

Petraitienė Skirmantė

D.p.u. / anglų k. ME

Pilypienė Gražina

Lietuvių k. ME

Plukas Virginijus

Anglų k. MM

Plukas Alvaidas

Matematikos MM

Plukienė Jurgita

Lietuvių k. ME

Poškienė Danutė

Geografijos MM

Povilianskas Romas

Fizikos MM

Remeikienė Rasa

Anglų k. MM

Sakalauskienė Danutė

Etikos VM/ karjeros planuotoja

Samulienė Agnė

Etikos M / mokytojo padėjėja/ karjeros planuotoja

Savickienė Ana

Istorijos MM

Semeniuk Valentina

Rusų k. MM

Semeniukienė Lionė

Biologijos MM

Sluckienė Svetlana

Lietuvių k. MM

Stoškus Kęstutis

Muzikos ME

Šarauskas Vytautas

IKT MM

Šimkuvienė Rita

Lietuvių k. ME

Škėma Robertas

Kūno kultūros MM

Šmukštienė Asta

Biologijos MM

Tarbūnienė Rima

Anglų k. ME

Urbonienė Giedra

Anglų k. MM

Urbonavičienė Nida

Lietuvių k. ME

Vaičiulienė Gitana

IKT MM

Vaidžiulis Vladas

Etikos MM

Vaitiekūnė Sonata

Matematikos MM

Vasiliauskienė Gražina

Istorijos MM

Veberienė Inga

Anglų k. ME

Verbickienė Laimutė

Lietuvių k. ME

Vilbikas Naglis

Technologijų VM

Zabenina Larisa

Rusų k. MM

Zabulienė Inga

Tikybos VM

Klasių auklėtojų kabinetai 2017–2018 m. m.

Klasė

Pavardė, vardas

Kabinetas

1A

ŽYDRA MUSVICIENĖ

112

1B

GITANA VAIČIULIENĖ

102

1C

ANA SAVICKIENĖ

106

1D

SANDRA KARENAUSKIENĖ

304

1E

RŪTA JANKAUSKIENĖ

208

2A

GINTAUTA DAUNECKYTĖ

306

2B

ALVYDĖ PANOVA

113

2C

GRAŽINA PILIPIENĖ

107

2D

JURGITA CAPORKIENĖ

203

2E

NIJOLĖ ANDRUŠAITYTĖ

303

3A

RITA ŠIMKUVIENĖ

301

3B

LAIMA DUGLAS

201

3C

LIONĖ SEMENIUKIENĖ

215

3D

NIJOLĖ BURAČIENĖ

111

3AV

ALFONSAS MASLAUSKAS

105

3BV

SVETLANA SLUCKIENĖ

302

4A

RASA ATKOČIŪNIENĖ

309

4B

ŽYDRIUS BURNEIKA

307

4C

SONATA VAITIEKŪNĖ

004

4D

AUDRONĖ DAILIDONIENĖ

305

4AV

VAIDA DOMEIKIENĖ

207

4BV

DANUTĖ POŠKIENĖ

212

SUAUGUSIŲJŲ MOKYMO KLASĖS

SONATA VAITIEKŪNĖ

004


EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
AR APTARIATE MOKYMO(SI) REZULTATUS SU TĖVAIS?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien406
mod_vvisit_counterVakar760
mod_vvisit_counterŠią savaitę2793
mod_vvisit_counterŠį mėnesį9531