Get Adobe Flash player

Sveikata visus metus

Mano sveikuoliškoji šeima

Lizdeikos gimnazijos komanda „Saulės vaikai“ pradeda įgyvendinti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro skelbiamą projektą „Sveikata visus metus“. Kiekvieną mėnesį iki 10 d. skelbiamas vis naujas iššūkis, nauja užduotis. Sausio mėnesio iššūkis – „Burnelė – ne šiukšlynas. Skrandis – ne sąvartynas“. Projekto tikslas – padėti mokiniams įgyti bendrą suvokimą apie sveikatą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą.

1711677_8 1711677_9 1711677_10 1711677_11

Skaityti daugiau...

Vaikų vasaros poilsio stovykla „Puiki vasara“ – tai penkerius metus Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerijos remiamas vaikų vasaros poilsio  projektas, skirtas socialiai remtinų šeimų ir gabių vaikų vasaros poilsiui.

Skaityti daugiau...

Tai Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos bei Prancūzijos ambasados Lietuvoje inicijuotas projektas. Projekto tikslas – skatinti mokinių motyvaciją mokytis prancūzų kalbos, daugiau dėmesio skiriant tikslinei kalbai, siekiant kad ji taptų žinių gavimo priemone.  Tai šiuolaikiškas metodas, suteikiantis mokiniams galimybę pasiekti aukštesnį kalbos lygį bei atverti kelius į frankofoniško pasaulio kultūrą.

Skaityti daugiau...

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
AR APTARIATE MOKYMO(SI) REZULTATUS SU TĖVAIS?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien150
mod_vvisit_counterVakar701
mod_vvisit_counterŠią savaitę1696
mod_vvisit_counterŠį mėnesį20186