Get Adobe Flash player

Olimpiada, konkursas, varžybos

Mokinio vardas, pavardė

Pasiekimas

Mokinį ruošęs mokytojas

Respublikinių ir apskrities olimpiadų, konkursų, varžybų prizininkai

 

Konkursas Euroscola

Julija Sabulytė, 4A kl.,

Ema Paurautė, 4C kl.,

Rugilė Šaulianskaitė,

4A kl.,

Domantas Skripkauskas,

4E kl.,

Eimantas Razmus, 4A kl.,

Kernius Petraitis, 4A kl.

Nugalėtoja

 

Prizas kelionė į Strasbūrą.

Ana Savickienė

Respublikos  mokinių rašinių konkursas „Mano miesto paslaptis“

Viktorija Jenciūtė, 4B kl.

Laureatė

Gintauta Dauneckytė

Šiaulių apskrities atviras dvejetų teniso turnyras

Tomas Vyšniauskas,

4E kl.

Saulius Andriušaitis, treneris

Nugalėtojai

Saulius Andriušaitis

Lietuvos mokinių fotografijų konkursas „Čiurlionis įkvėpia atrasti“

Aušrinė Ivoškutė, 4D kl.

Laureatė

Jolanta Kvedarienė

Lietuvos mokinių filmų kūrimo  konkursas „Mėgstamiausias dalykas mokykloje“

Edvinas Lukošiūnas,

2C kl.

Nominantas

Jolanta Kvedarienė

Projektas  „Rūšiuojame kitaip“. Idėjų konkursas.

3B kl. kolektyvas

Originalios  idėjos nominacija, II vieta

Jolanta Kvedarienė

Paminkliniai akmenys menantys Lietuvos įvykius

Faustas Norvaiša, 4B kl.

I vieta

Laimutė Vervickienė

Ana Savickienė 

Bėgimo varžybos „Graužikai – Kelmė“

Vilmantė Staškūnaitė 3E kl.

I vieta

Nijolė Andrušaitytė 

LMNŠC konkursas „Tautos dvasios beieškant“

Mokytojų ir mokinių komanda

III vieta

Jolanta Kvedarienė

Laimutė Verbickienė

Gintauta Dauneckytė 

 

Rajoninių olimpiadų, konkursų prizininkai

 

Vertėjų konkursas Anglų k. grupė 9-10 kl.

Vaiva Pakštaitė, 1B kl.

I vieta

Giedra Urbonienė

Vertėjų konkursas Anglų k. grupė 11-12 kl.

Lorena  Masliankaitė,

3C kl.

I vieta

Skirmantė Petraitienė

Vertėjų konkursas Anglų k. grupė 11-12 kl.

Dovilė Banaitytė, 4D kl.

II vieta

Žana Bareikienė

Vertėjų konkursas Rusų k. grupė 9 -10 kl. (II užs. k.)

Andrėjua Astafejevas,

1A kl.

III vieta

Janina Demčenko

Vertėjų konkursas Rusų k. grupė r 11-12 kl. (II užs. k.)

Viktorija Vedernikova,

4D kl.

I vieta

Vincas Marcišauskas

Vertėjų konkursas Prancūzų k. grupė 9 -12 kl. (II už. K.)

Rūta Šaulianskaitė,

3B kl.

I vieta

Loreta Brobaitienė

Rajono mokinių muzikos olimpiada

Faustas Norvaiša, 4B kl.

III vieta

Inesa Ganžuraitė 

Knygų skirtuko konkursas

Karolina Titaitytė, 2A kl.

I vieta

Jolanta Kvedarienė

Eglutė Jurgaitytė, 2C kl.

III vieta

Sportinių  varžybų nugalėtojai

Radviliškio bendrojo ugdymo mokyklų mokinių Švediška estafetė, skirta Tarptautinei dienai

Merginų komanda:

V. Stašauskaitė 3E kl.,

G. Lukošaitytė 3D kl.,

G. Morkytė 2D kl.,

R. Petrauskaitė 2D kl.

I vieta

Nijolė Andrušaitytė

Žydrius Burneika

Robertas Škėma

Vaikinų komanda:

D. Burneika

3D kl.,

L. Skeberdis

4B kl.,

P. Gališanskas 4B kl.,

M. Jankaitis

4C kl.

II vieta

Nijolė Andrušaitytė

Žydrius Burneika

Robertas Škėma

Šiaulių jaunių ir jaunimo taurės varžybos

Gretė Lukošaitytė,

3D kl.

III vieta

Vladimiras Novikovas,

 Nijolė Andrušaitytė

Rajono mokyklų sportiškiausios mokyklos konkursas

III vieta

Visi kūno kultūros mokytojai

Lietuvos laisvųjų imtynių jaunių sporto žaidynės

Kornelijus Stulginskas, 3B kl.

Rokas Sluckus, 3B kl

Čempionas 

III vieta

Justinas Kvietelaitis

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
AR APTARIATE MOKYMO(SI) REZULTATUS SU TĖVAIS?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien1046
mod_vvisit_counterVakar768
mod_vvisit_counterŠią savaitę2658
mod_vvisit_counterŠį mėnesį12809