Get Adobe Flash player

Radviliškio Lizdeikos gimnazijos 4AV klasė drauge su tėveliais vedė atvirą pamoką „Atsisveikinimas su namais J. Apučio novelėje „Erčia, kur gaivus vanduo“. Ketvirtokams, netrukus užversiantiems gimnazijos duris, kaip ir jų tėveliams, ši tema itin aktuali. Begalinio skubėjimo amžiuje vis rečiau bandoma sustabdyti šviesią akimirką, vis dažniau įvairūs rūpesčiai užgožia pačius svarbiausius dalykus – bendravimą su artimaisiais, praeities prisiminimus. Dirbdami mišriose grupėse (tėvelių ir vaikų) pamokos dalyviai analizavo veikėjų jauseną ir elgesį prieš skaudžią atsisveikinimo su namais akimirką, bandė suprasti, ką išgyvena tėvai ir dukra, paliekanti namus. Kalbėta apie darnius šeimos narių tarpusavio santykius, kuriuos nulemia begalinis rūpinimasis savo artimaisiais, siekis, kad jie visada jaustųsi saugiai, ne daiktų garbinimo, o tikrųjų vertybių ilgesys.

nuotr006 nuotr 2542178_6 2542178_7

J. Apučio novelė buvo puiki galimybė ir tėveliams, ir mokiniams sustabdyti laiką, išsakyti savo išgyvenimus artėjant atsisveikinimo akimirkai, pabūti drauge, pasidžiaugti, kaip gimnazijoje užaugo ir subrendo vaikai.

4AV klasės auklėtoja Jurgita Plukienė

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
PRANCŪZŲ INSTITUTAS
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien344
mod_vvisit_counterVakar677
mod_vvisit_counterŠią savaitę3760
mod_vvisit_counterŠį mėnesį344