Get Adobe Flash player

Geros mokyklos koncepcijoje rekomenduojama pereiti prie „klasių be sienų“: ugdymo procesui panaudoti koridorius, holus, bibliotekas, mokyklos kiemus, kitas vidines bei išorines mokyklos erdves. Skatinama didesnį vaidmenį skirti mokyklos kiemui, mokymuisi lauke. Dokumente pažymima, kad mokiniai turėtų prisidėti prie mokyklos aplinkos kūrimo savo idėjomis ir darbais. Jie turėtų dalyvauti kuriant aplinką, kurioje jiems būtų gerą, įdomu ir smagu mokytis.

981_10 981_11

Radviliškio Lizdeikos gimnazijos administracija, siekdama mokymą ir mokymąsi padaryti įdomesnį, patrauklesnį ir taip sustiprinti mokinių mokymosi motyvaciją, skatina mokytojų iniciatyvas, projektus, novatorišką darbo stilių, norą į praktinę veiklą įtraukti visą gimnazijos bendruomenę, palaikė kūno kultūros mokytojo eksperto Roberto Škėmos iniciatyvą kurti naują edukacinę erdvę, skirtą lavinti kūną, ištvermę, jėgą. Tai projektas „Pasidaryk pats“. Mokytojas parengė projektą, aikštės brėžinius, o prie jo įgyvendinimo prisijungė dalis gimnazijos bendruomenės. Kad aikštelėje atsirastų kliūčių ruožas, lygiagretės, skersiniai, metalinės kopėtėlės, daug padirbėjo technologijų mokytojas Naglis Vilbikas ir jo vadovaujami gimnazistai bei aptarnaujančio personalo darbuotojai. Gera, kai mokiniai patys įsitraukia į darbą, kuria jiems patrauklias aplinkas. Tai dar viena galimybė mokinių saviraiškai ir savirealizacijai, bendravimo ir bendradarbiavimo ryšių tarp bendruomenės narių stiprinimui. Kelias nuo idėjos iki rezultato stimuliuoja mąstymą ir išradingumą, ugdo mokinių atsakingumą ir pasididžiavimą savo bendruomene, mokykla. Kuriant aikštelę panaudotos padangos, antrinė žaliava, kuri antraip būtų tapusi atliekomis. Mokiniai jaučiasi joms suteikę antrą gyvenimą.

Ši aikštelė tai erdvė, kurioje kūno kultūros mokytojai mokinių ugdymo procese galės taikyti šiuolaikinius formalaus ir neformalaus ugdymo metodus, formuoti fizinio aktyvumo įgūdžius, esantiems ir būsimiems gimnazistams siūlyti naujus ugdymosi ir laisvalaikio praleidimo būdus. Tikėtina, kad fiziškai sustiprėję jaunuoliai lengviau adaptuosis atlikdami karinę tarnybą, susiformuos sveiko gyvenimo būdo įgūdžius, sieks sportinių aukštumų.

Naujoji sporto aikštelė, esanti gimnazijos kieme, visada atvira mokiniams, mikrorajono gyventojams, norintiems ugdytis ištvermę, jėgą. Tiesa ta, kad sportuoti lauke ne tik smagiau, bet ir sveikiau.

Tai jau antroji mokytojo iniciatyva įkurta edukacinė erdvė. Pirmoji iniciatyva – treniruoklių salė, kurioje yra visa, ko reikia kūno rengybai, ištvermei ir jėgai lavinti. Mokiniai šioje salėje mėgsta užsiėmimus, čia jie gali lavintis ne tik pamokų metu, bet ir turėdami laisvo laiko po užsiėmimų. Į šią salę mielai ateina ne tik vaikinai, bet ir merginos, mokytojos, siekiančios padailinti savo kūno linijas.

Lizdeikos gimnazija yra atvira naujovėms. Čia palaikomos pedagogų iniciatyvos, kurios yra aktualios ir patrauklios šiuolaikiniam jaunimui. O sportas buvo ir bus gimnazijos vizitinės kortelės dalimi.

Lizdeikos gimnazijos informacija

Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien311
mod_vvisit_counterVakar988
mod_vvisit_counterŠią savaitę9614
mod_vvisit_counterŠį mėnesį48370