Get Adobe Flash player

Balandžio 7 d. Lizdeikos gimnazijoje baigtas per 320 tūkstančių kainavęs Europos Sąjungos fondų investicijų ir Radviliškio rajono savivaldybės biudžeto lėšomis finansuotas projektas „Komfortiškų ir funkcionalių edukacinių erdvių įrengimas Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje“. Tai projektas, kuriuo buvo siekiama kurti modernias, lengvai transformuojamas, mokinių kūrybiškumą skatinančias, estetiškas edukacines ir poilsio erdves.

20210409_1 20210409_2 20210409_3 20210409_4 20210409_5 20210409_6 20210409_7 20210409_8 20210409_9 20210409_10 20210409_11 20210409_12 20210409_13 20210409_14

Per daugiau nei dviejų metų renovacijos laikotarpį suremontuota ar naujai įrengta daugiau nei 750 kv. m gimnazijos patalpų, esančių skirtinguose gimnazijos aukštuose, įrengtos vidinės mobilios pertvaros, leidžiančios transformuoti patalpas pagal poreikį, įsigyta moderni, šiuolaikiška įranga (kompiuteriai, teatro ir muzikos studijos technika, oro kondicionierius, interaktyvios lentos) ir baldai (stalai, kėdės, poilsio baldai, teatro studijos baldai), pakeista elektros instaliacija, vidaus durys. Ten, kur būtina, atnaujinti vandentiekio ir nuotekų tinklai. Erdvės estetiškai ir funkcionaliai pritaikytos poilsiui.

Apgailestauta, kad į simbolinės atidarymo juostelės kirpimo šventę susirinkti ir pasidžiaugti naujomis erdvėmis dėl COVID-19 ligos karantino ir renginių organizavimo reikalavimų laikymosi negalėjo gimnazijos bendruomenė. Tuščioje mokykloje tvyrojo šventinė nuotaika: eilės, šokiai ir muzika skambėjo naujose erdvėse, aukuro ugnies sergėtojos vaidilutės ir Mimas dalijo duoną, kvietė perkirpti įkurtuvių juostelę.

Įkurtuvių džiaugsmu pasidalyta su Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktore Jolanta Margaitiene, pritarusia pirminei projekto įdėjai bei globojusia projektą visą jo vyksmo laikotarpį, Gintaru Pilypu, Savivaldybės administracijos Investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėju, projekto koordinatoriumi, svajonių ir fantazijų projekto rengėju, kokybiškos realizacijos sekėju, Ernestu Mončausku, Radviliškio miesto seniūnu, Justinu Kvėgliu, Savivaldybės tarybos nariu, Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininku, Rasa Plukiene, Savivaldybės administracijos Švietimo kultūros ir sporto skyriaus vyriausiąja specialiste, gimnazijos kuratore. Džiaugsmo nuslėpti buvo neįmanoma, o ir nereikėjo, juk net dešimt metų turėjo prabėgti, kad išsipildytų svajonė turėti teatro ir muzikos studiją su moderniausia įgarsinimo ir apšvietimo aparatūra, o mintis apie tokią transformaciją tada atrodė nereali.

„Drįskite svajoti ir būkite kantrūs laukdami svajonių išsipildymo. Įgyvendinę vieną svajonę, nebijokite puoselėti naujų, nes tik svajonių dėka šiandien turime atsinaujinusią gimnaziją: teatro ir muzikos studiją, aktų salę su mobiliu amfiteatru, patogias ir funkcionalias konferencijoms skirtas erdves, kurios kasdien tarnaus kaip dalykų kabinetai, poilsio erdves, choreografijos salę su talpiomis spintomis ir šokiams pritaikytomis grindimis“, – kabėjo gimnazijos direktorė Ina Bajarauskaitė. Padėkota režisierei R. Atkočiūnienėi ir buvusiam muzikos mokytojui E. Kabliui už pirmąsias mintis, kur ir kaip rengti studiją, Evaldui Vaikasui, gimnazijos muzikos mokytojui, už muzikos ir apšvietimo aparatūros instaliaciją, A. Krivickienei, gimnazijos choreografijos mokytojai, už profesionalius patarimus rengiant choreografijos salę, Ilmai Andriušaitienei, gimnazijos dailės mokytojai, už spalvinius sprendimus, Kęstučiui Matijošaičiui, gimnazijos direktoriaus pavaduotojui ūkiui, už kasdieninį rūpesti ir priežiūrą vykdant projektą.

Lizdeikos gimnazijos informacija

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
PRANCŪZŲ INSTITUTAS
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien450
mod_vvisit_counterVakar716
mod_vvisit_counterŠią savaitę1166
mod_vvisit_counterŠį mėnesį18958