Get Adobe Flash player

Kovo 21 dieną į tradicinį rusų kalbos raiškiojo skaitymo konkursą Šiaulių Romuvos gimnazijoje paminėti Pasaulinę Poezijos dieną susirinko poezijos mylėtojai iš Šiaulių apskrities bendrojo lavinimo mokyklų. Šiais metais renginyje dalyvavo 40 mokinių iš Šiaulių apskrities mokyklų: Radviliškio, Kuršėnų, Joniškio ir Šiaulių. Skaitovų talentą vertino ir išrinko geriausius kompetentinga komisija, kurią sudarė Šiaulių universiteto dėstytojos ir Šiaulių rusų kultūros centro atstovai.

Mūsų gimnazija šiame renginyje dalyvavo pirmą kartą. Raiškiojo skaitymo konkurse jėgas išbandė pirmokės Anastasija Terskich ir Viktorija Vedernikova. Mokines raiškiojo skaitymo konkursui ruošė rusų kalbos mokytojai Larisa Zabenina ir Vincas Marcišauskas. Džiugu, kad merginoms sekėsi gerai. Nors prizinių vietų jos neiškovojo, tačiau už puikų skaitymą apdovanotos padėkos raštais. Atmintyje išliks šiltas ir nuoširdus priėmimas, puikiai praleistas laikas.

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
AR APTARIATE MOKYMO(SI) REZULTATUS SU TĖVAIS?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien939
mod_vvisit_counterVakar1037
mod_vvisit_counterŠią savaitę4927
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17000