Olimpiada, konkursas, varžybos |
Mokinio vardas, pavardė |
Pasiekimas |
Mokinį ruošęs mokytojas |
Respublikinių ir apskrities olimpiadų, konkursų, varžybų prizininkai |
|||
Respublikinis T. Grotus eksperimentų konkursas |
Gimnazijos komanda |
II vieta |
Nijolė Buračienė Romas Povilianskas Asta Šmukštienė Lionė Semeniukienė |
Meninio skaitymo regioninis turas |
Gimnazijos komanda |
I vieta |
Rasa Atkočiūnienė |
Šiaulių apskrities prancūzų kalbos diktantas |
Emilija Mickutė |
I vieta |
Loreta Brobaitienė |
Lietuvos mokinių 47-osios biologijos olimpiados šalies etapas |
Urtė Andriušaitytė |
III vieta |
Lionė Semeniukienė |
Zonos mokinių konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ |
Gimnazijos komanda |
I vieta |
Lionė Semeniukienė Nadiežda Rakauskienė |
Respublikos mokinių prancūzų kalbos olimpiados šalies etapas |
Emilija Mickutė |
IX vieta Bendroje įskaitoje II vieta antrakalbių grupėje |
Loreta Brobaitienė |
Respublikinis gamtos mokslų konkursas „FizasBioChemis“ |
Gimnazijos komanda |
II vieta |
Nijolė Buračienė Lionė Semeniukienė Asta Šmukštienė Romas Povilianskas Vilma Andriušaitienė |
Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas |
Gimnazijos komanda |
III vieta |
Rasa Atkočiūnienė |
Šiaulių apskrities teisinių žinių konkursas „Temidė“ |
Gimnazijos komanda |
I vieta |
Ana Savickienė Rasa Buračienė |
Respublikinis konkursas „Jūrų keliais“ |
Gimnazijos komanda |
II vieta |
Rasa Buračienė Žydrius Burneika |
Lietuvos jaunųjų filologų 46 – asis konkursas |
Emilija Buračaitė Akvilė Margytė |
ŠMM Pagyrimo raštais |
Laimutė Verbickienė |
Šiaulių regiono mokinių rašinių konkursas „Mano svajonių profesija |
Akvilė Margytė |
Garbės raštas |
Laimutė Verbickienė |
„Olympis 2014“ matematikos konkursas |
Deimantė Purytė |
II vieta |
Sonata Vaitekūnė |
„Olympis 2014“ biologijos konkursas |
Urtė Andriušaitytė |
I vieta |
Lionė Semeniukienė |
Respublikos mokinių teisinių žinių konkurse „Temidė“ |
Gimnazijos komanda |
II vieta |
Ana Savickienė Rasa Buračienė |
Lietuvos mokinių konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“ |
Gimnazijos komanda |
I vieta |
Lionė Semeniukienė Vadiežda Rakauskienė |
„Fizikos bandymai aplink mus 2014“
Darbas „Fizikinės užduotys pagal mįsles“.
|
Urtė Andriušaitytė |
Nominantė |
Vilma Andriušaitienė |
„Fizikos bandymai aplink mus 2014“
Darbas „Fizikinė pasaka“.
|
Ingrida Daukšaitė Domantas Kareckas |
Nominantai | Vilma Andriušaitienė |
Respublikinis vaikų vertimų ir iliustracijų konkursas „Tavo žvilgsnis“ |
Viktorija Sorokina Austėja Kuzinkaitė Vaiga Aleksandravičiūtė Miglė Bilevičiūtė Aurimas Bagučianskas Lorena Masliankaitė Goda Pranytė Eglė Plukaitė Dovilė Banaitytė Daiva Petrauskaitė Agnė Mockutė Rūta Šaulianskaitė Miglė Remeikaitė (iliustratorė) |
Nugalėtojai |
V. Marcišauskas.
N. Demčenko
S. Petraitienė
V. Apšegienė
R. Remeikienė
Ž. Bareikienė
G. Urbonienė
L. Brobaitienė
|
Respublikinis prancūziškų dainų konkursas "L`amour change le monde" |
Miglė Remeikaitė,
Rokas Abromikas
|
III vieta |
Loreta Brobaitienė, Egidijus Kablys
|
Rajoninių olimpiadų, konkursų prizininkai |
|||
Vertėjų konkursas Anglų k. grupė 11-12 kl. |
Miglė Remeikaitė, 4D |
I vieta |
Žana Bareikienė |
Vertėjų konkursas Anglų k. grupė 9-10 kl. |
Dovilė Banaitytė, 2D |
III vieta |
Žana Bareikienė |
Vertėjų konkursas Rusų k. grupė r 9-10 kl. (II užs. k.) |
Viktorija Kiseliova, 2E |
III vieta |
Janina Demčenko |
Vertėjų konkursas Rusų k. grupė 9-10 kl. (II užs. k.) |
Viktorija Vedernikova, 2D |
II vieta |
Vincas Marcišauskas |
Rajono 9-12 klasių mokinių chemijos olimpiada |
Urtė Andrušaitytė, 1A |
I vieta |
Nijolė Buračienė |
Rajono 9-12 klasių mokinių chemijos olimpiada |
Brigita Zevakinaitė, 2B |
III vieta |
Nijolė Buračienė |
Rajono 9-12 klasių mokinių chemijos olimpiada |
Justina Sergejeva, 3K |
III vieta |
Nijolė Buračienė |
Rajono mokinių TV konkursas ,,Dainų dainelė 2014“ |
Merginų ansamblis |
I vieta |
Egidijus Kablys Vincas Marcišauskas |
Rajono mokinių konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“ |
Gimnazijos komanda |
I vieta |
Lionė Semeniukienė, Nadiežda Rakauskienė |
Jaunųjų filologų konkursas |
Kernius Petraitis, 2A |
Laureatas |
Rima Tarbūnienė Sandra Karenauskienė |
Jaunųjų filologų konkursas |
Akvilė Margytė, 3A |
Laureatas |
Laimutė Verbickienė |
Jaunųjų filologų konkursas |
Emilija Buračaitė, 3A |
Laureatas |
Laimutė Verbickienė |
Jaunųjų filologų konkursas |
Emilija Mickutė, 4D |
Laureatas |
Loreta Brobaitienė Alvydė Panova |
Rajono 9-12 klasių mokinių fizikos olimpiada |
Urtė Andrušaitytė, 1A |
I vieta |
Romas Povilianskas |
Rajono 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada |
Urtė Andriušaitytė, 1 A |
I vieta |
Lionė Semeniukienė |
Rajono 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada |
Julija Sabulytė, 2A |
II vieta |
Lionė Semeniukienė |
Rajono 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada |
Kotryna Mickūnaitė, 4 G |
III vieta |
Lionė Semeniukienė |
Rajono 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada |
Joelis Verdingas, 1A |
III vieta |
Lionė Semeniukienė |
TV konkurso ,,Dainų dainelė“ rajoninis turas |
Merginų ansamblis |
Laureatas |
Egidijus Kablys, Vincas Marcišauskas |
Rajono mokinių prancūzų k. olimpiada |
Emilija Mickutė |
I vieta |
Loreta Brobaitienė |
Rajono mokinių 9 klasių matematikos olimpiada |
Deividas Varnagis | II vieta | Jurgita Caporkienė |
Rajono mokinių 10-11 kl. Rusų kalbos olimpiada |
Viktorija Vedernikova | I vieta | Vincas Marcišauskas |
Rajono mokinių 10-11 kl. Rusų kalbos olimpiada |
Eimantas Razmus | II vieta | Larisa Zabenina |
Rajono mokinių muzikos olimpiada |
Eglė Plukaitė | I veita | Egidijus kablys |
Rajono 9-10 kl. mokinių dailės olimpiada |
Karina Miliauskaitė | III vieta | Ilma Andriušaitienė |
Rajono 11 -12 kl. mokinių dailės olimpiada |
Rugilė Butkutė | I vieta | Ilma Andriušaitienė |
Rajono mokinių teisinių žinių konkursas „Temidė |
Gimnazijos komanda | I vieta |
Ana Savickienė Rasa Buračienė |
Rajono 9 kl. Mokinių istorijos olimpiada |
Evelina Plukaitė | II vieta | Vaida Jankūnienė |
Rajono rusų kalbos 8-9 kl. (Ig.) olimpiada |
Viktorija Sorokina | III vieta | Vincas Marcišauskas |
Radviliškio rajono 9-10 klasių mokinių informacinių technologijų olimpiada |
Julija Sabulytė | III vieta | Jolanta Kvedarienė |
Sportinių varžybų nugalėtojai |
|||
Radviliškio bendrojo ugdymo mokyklų moksleivių krepšinio varžybos |
Gimnazijos vaikinų komanda |
III vieta |
Žydrius Burneika |
Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių stalo teniso varžybos |
Gimnazijos mergaičių komanda |
III vieta |
Saulius Andriušaitis |
Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių stalo teniso varžybos |
Gimnazijos vaikinų komanda |
III vieta |
Saulius Andriušaitis |
Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių olimpinio festivalio tinklinio varžybos |
Gimnazijos berniukų komanda |
I vieta |
Jonas Varkulevičius |
Radviliškio rajono uždarų patalpų lengvosios atletikos varžybos ,,Žiogelis“ . |
Lukošaitytė Gretė Eringytė Goda Kuncevičiūtė Jovita Gališanskas Paulius Asačiov Eduard Zagurskaitė Fausta Vitkutė Milda Mikalajūnas Orlandas Jankaitis Mantas |
I vieta I vieta II vieta II vieta II vieta III vieta III vieta III vieta III vieta |
Žydrius Burneika Robertas Škėma Jonas Varkulevičius |
Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių olimpinio festivalio tinklinio varžybos |
Gimnazijos merginų komanda |
II vieta |
Nijolė Andrušaitytė, Žydrius Burneika |
Radviliškio rajono mokinių individualios įskaitos stalo teniso varžybos Lizdeikos taurei laimėti |
Ugnė Budrytė |
I vieta |
Saulius Andriušaitis |
Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių krepšinio varžybos „Manija“ |
Gimnazijos vaikinų komanda |
I vieta |
Žydrius Burneika |
Radviliškio bendrojo ugdymo mokyklų mokinių olimpinio festivalio 2013-2014 m.m. svarsčių kilnojimo varžybos |
Gimnazijos komanda |
II vieta |
Justinas Kvietelaitis, Robertas Škėma |
Radviliškio bendrojo ugdymo mokyklų mokinių bėgimas ,,Auksinis ruduo 2013“ |
V. Stašauskaitė G. Lukošaitytė M. Bardauskas |
I vieta II vieta II vieta |
Žydrius Burneika, Robertas Škėma, Jonas Varkulevičius |
Radviliškio bendrojo ugdymo mokyklų mokinių Švediška estafetė |
1-2 kl. vaikinų komanda 3-4 kl. berniukų komanda |
I vieta III vieta |
Nijolė Andrušaitytė, Žydrius Burneika, Justinas Kvietelaitis, Robertas Škėma |
Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų lengvosios atletikos pagrindinės grupės pavasario kroso estafečių varžybos |
Gimnazijos komanda |
I vieta |
Nijolė Andrušaitytė,
Žydrius Burneika,
Robertas Škėma
|
Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų lengvosios atletikos 9-10 klasių grupės pavasario kroso estafečių varžybos |
Gimnazijos komanda |
I vieta |
Nijolė Andrušaitytė,
Žydrius Burneika,
Robertas Škėma
|
Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų Virvės traukimo varžybos |
Gimnazijos komanda |
II vieta |
Robertas Škėma |
Radviliškio rajono Velykinis vyrų tinklinio turnyras |
Gimnazijos komanda |
III vieta |
Robertas Škėma |
Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos |
Gimnazijos merginų komanda |
I vieta |
Nijolė Andrušaitytė, Žydrius Burneika, Robertas Škėma. |
Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos |
Gimnazijos vaikinų komanda |
II vieta |
Nijolė Andrušaitytė, Žydrius Burneika, Robertas Škėma. |
Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų futbolo žaidynės „Golas“ |
Gimnazijos vaikinų komanda |
I vieta |
Robertas Škėma |
Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų lauko teniso varžybos |
U. Budrytė T. Vyšniauskas |
I vieta |
Saulius Andriušaitis |
Kiti laimėjimai |
|||
Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų sportiškiausios mokyklos konkursas |
|
II vieta Prizas 1000 Lt |
|
Kalėdinių puokščių paroda – konkursas „Sužibo žvaigždė“ |
Gimnazijos 3 kl. mokinių komanda |
Darbas įvertintas diplomu |
Ilma Andriušaitienė |
Radviliškio bendrojo ugdymo mokyklų mokinių konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“ |
Gimnazijos komanda |
I vieta |
Lionė Semeniukienė, Nadiežda Rakauskienė |
Radviliškio rajono savivaldybės demokratijos ir socialinių įgūdžių mokyklos „Ateitis“ konkursas „Radviliškio krašto ateities vizija“. |
Aurimas Petrauskas
Daiva Petrauskaitas
Fausta Zagurskaitė
Akvilė Margytė
|
III vieta |