Get Adobe Flash player

Lapkričio 27 dieną į Radviliškio Lizdeikos gimnaziją buvo atvykusios studentės iš Kauno Vytauto Didžiojo universiteto. Tarp jų buvo ir buvusi mūsų mokyklos mokinė Viktorija Navikaitė. Kartu su jomis atvyko ir turkas Izzet Bal, azerbaidžianietis – Samil Niftaliyev ir Okoye Tustin – Nigerija. Jie visi vedė angliškai paskaitą trečiokams gimnazistams apie Erazmus programą bei studentišką gyvenimą. Iš pradžių užsieniečiai pasakojo apie savo šalį, tradicijas bei kaip jiems sekasi gyventi ir studijuoti Lietuvoje. Vėliau buvo „Coffee Break“, kur Faustas Norvaiša, Dainora Kibartaitė, Inga Samoškaitė bei Dovilė Vanagaitė pasakojo jiems angliškai apie Lizdeikos gimnaziją ir savo miestą – Radviliškį. Po pertraukėlės pasakojo Viktorija Navikaitė bei Lina Petrauskaitė ( VDU renginių organizatorė) apie tai, kaip galima įdomiai studijuoti ir Lietuvoje, ir užsienyje, apie popaskaitinę veiklą.

Viena iš jų svarbiausių popaskaitinių veiklų – ESN. ESN – tai erazmus studentų tinklas, viena iš didžiausių tarpdisciplininių mainų asociacijų Europoje. Lina ir Viktorija priklauso šiai organizacijai ir rūpinasi užsienio studentų mainais, globoja užsieniečius Lietuvoje, padeda lengviau adaptuotis naujoje aplinkoje. Aišku, ši organizacija užsiima ne vien ta veikla, jie dar organizuoja įvairius tarptautinius ir mini renginius, ekskursijas. Vienas iš jų ir buvo, priėmus anglų kalbos mokytojos Rasos Remeikienės kvietimą, atvykti į Radviliškio Lizdeikos gimnaziją ir supažindinti trečiokus gimnazistus su įdomiu, bet nelengvu studentišku gyvenimu bei ERAZMUS programa.

 

Straipsnį parengė   

Radviliškio Lizdeikos gimnazijos, 3B klasės mokinė Dainora Kibartaitė.

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien51
mod_vvisit_counterVakar735
mod_vvisit_counterŠią savaitę1497
mod_vvisit_counterŠį mėnesį18377