Get Adobe Flash player

Šeštadienį gimnazijoje, kaip ir visoje Lietuvoje, buvo rašomas jau tradiciniu tapęs Nacionalinis diktantas. Šiais metais nacionalinio diktanto rašytojams buvo pateiktas Lauros Sintijos Černiauskaitės tekstas „Pokalbis“, kurį skaitė LRT televizijos žinių vedėjas Marijus Žiedas.

„Nacionalinis diktantas – daugiau nei rašyba. Tai nėra kalbos žinių patikrinimo egzaminas. Pagarba ir dėmesys savo kalbai – tai ir pagarba savo istorijai bei savo valstybei“, – dar prieš renginį sakė Nacionalinio diktanto organizatorė Vytautė Šmaižytė.


Mūsų gimnazijoje rašyti diktantą ryžosi 38 mokiniai. Gimnazistai varžosi dėl raštingiausio moksleivio nominacijos. Vasario 23 d., paskelbus diktanto taisymo nuostatus, komisija išrinks raštingiausią lizdeikietį, o darbus, kuriuose bus mažiau nei 4 klaidos, išsiųs į Nacionalinio diktanto organizacinį komitetą, dėl atrankos į finalą. Tikimės, kad tokių darbų bus ne vienas.

Nacionalinio diktanto finalas bus rengiamas Vilniuje balandžio mėnesį.

SĖKMĖS.

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien105
mod_vvisit_counterVakar506
mod_vvisit_counterŠią savaitę3713
mod_vvisit_counterŠį mėnesį16363