Get Adobe Flash player

Rugsėjo 25 dieną Radviliškio miesto stadione vyko Judėjimo savaitės renginys „Apšviesk naktį sporto ritmu“. Vakarėjant į stadioną rinkosi įvairaus amžiaus sporto mėgėjai ir žiūrovai. Ramus ir šiltas rudens vakaras labai tiko įvairioms varžyboms.

 Renginio metu buvo organizuotos 5X5 futbolo varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų gimnazijos futbolininkai. Šiose varžybose dalyvavo 8 komandos. Lizdeikos gimnazija pristatė dvi komandas, kurios varžėsi atskiruose pogrupiuose. Vieną komandą sudarė pirmų gimnazinių klasių mokiniai. Jie pateko į stipresnį pogrupį ir, laimėję tik vienerias rungtynes, į atkrintamąsias rungtynes nepapuolė.

 Geriau sekėsi vyresnių klasių mokiniams, kuriems vadovavo M. Martyšovas. Kovodami su gerokai vyresniais žaidėjais, gimnazistai pateko į mažąjį finalą. Iki jo mokiniams teko sužaisti ketverias rungtynes, todėl įtampa ir nuovargis padarė savo. Žaisdami dėl 3-4 vietos , vaikinai , atidavę visas jėgas , nusileido vyresniems varžovams. Šiose „naktinėse“ varžybose, kurios baigėsi 23 valandą, Lizdeikos gimnazijos komanda laimėjo IV vietą.

 

Robertas Škėma, kūno kultūros mokytojas

EN
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Erasmus+
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien274
mod_vvisit_counterVakar1371
mod_vvisit_counterŠią savaitę1645
mod_vvisit_counterŠį mėnesį7668