Get Adobe Flash player

Gegužės 6 dieną centriniame miesto stadione vyko rajono bendrojo lavinimo mokyklų moksleivių olimpinio festivalio lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos. Mūsų gimnazijai atstovavo vaikinų ir merginų komandos.

Varžybos vyko pagal sudarytą tvarkaraštį. Sportininkai galėjo startuoti vienoje rungtyje ir estafetėje 4x100 m. Gerai pasirodė abi Lizdeikos gimnazijos komandos, jos tapo nugalėtojomis. Merginų komandoje nugalėjo Rugilė Petrauskaitė, bėgusi 400m. Taip pat pasipriešinimo nesulaukė ir Gretė Lukošaitytė šuolio į aukštį rungtyje. Gana lengvai savo varžoves įveikė Vilmantė Stašauskaitė 1000 m bėgimo distancijoje. Antra liko Šarūnė Gustaitytė rutulio stūmimo rungtyje, trečiąją vietą iškovojo Živilė Jamontaitė 100m bėgimo rungtyje. Abejonių, kas nugalės, nekilo ir estafetiniame 4x100 m bėgime, merginos pirmavo nuo pirmo etapo ir niekam neužleido šios pozicijos. Komandoje bėgo Gretė Lukošaitytė, Vilmantė Stašauskaitė, Živilė Jamontaitė ir Rugilė Petrauskaitė.

Vaikinų komandoje nugalėtojais tapo Orlandas Mikalajūnas 100m bėgimo rungtyje, Justas Jansonas šuolio į tolį, Domantas Burneika 1000 m, Domantas Saldukas 4000m bėgimų rungtyse. Geriausią rezultatą pasiekė vaikinai, bėgdami 4x100 metrų estafetinį bėgimą. Komandą sudarė Orlandas Mikalajūnas, Justas Jansonas, Gytis Grigaliūnas ir Paulius Bajorūnas. Trečiąją vietą iškovojo Paulius Bajorūnas 100 m bėgimo rungtyje.

Tad merginų ir vaikinų komandos, surinkusios daugiausiai taškų, tapo nugalėtojomis ir gegužės 11 dieną dalyvaus finalinėse varžybose Alytuje.