Get Adobe Flash player
Žvarbią spalio 12 dienos popietę į Lizdeikos gimnaziją užsuko šilti svečiai iš Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto. Jie organizavo integruotą anglų kalbos ir profesinio orientavimo pamoką.
Svečias Emilijus Gricius, kuris keliauja po šalies mokyklas ir skaito paskaitas įvairiomis šiuolaikiniams paaugliams aktualiomis temomis, Lizdeikos gimnazijos mokiniams vedė motyvacinę pamoką apie sąvokų „IŠSILAVINIMAS“ ir „ŽINIOS“ skirtumą. Mokiniai ypač susikaupę klausėsi įdomia tema šnekančio Emilio ir tiesiog „gaudė“ kiekvieną žodį.
Antrojo atvykusiojo „svečiu“ vadinti negalima, nes tai ką tik mūsų gimnaziją baigęs, „šviežiai iškeptas“ studentas Faustas Norvaiša. Jis trumpai, bet išsamiai papasakojo apie sprendimą studijuoti LCC, pirmuosius įspūdžius universitete bei dalijo patarimus būsimiems studentams.
Nepastebėjome, kaip greitai prabėgo laikas, skirtas mokymuisi, tad laukiame šių svečių dar ne kartą atvykstant, nes norinčių juos išgirsti apstu.

Goda Pranytė
Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien498
mod_vvisit_counterVakar892
mod_vvisit_counterŠią savaitę4223
mod_vvisit_counterŠį mėnesį24038